Sports
Ziemas sports

Elegantā itāļu daiļslidotāja Kostnere cīnās ar veselības likstām0


Karolīna Kostnere pērn pasaules čempionātā Milānā.
Karolīna Kostnere pērn pasaules čempionātā Milānā.
Foto: REUTERS/SCANPIX/LETA

Titulētā itāļu daiļslidotāja Karolīna Kostnere aizvada neveiksmīgu posmu savā karjerā, jo šosezon veselības likstu dēļ nav startējusi, martā izlaižot arī pasaules čempionātu, kas notiks Japānā.

Kostnerei problēmas rada vēl pagājušajā sezonā gūtā gurna trauma, bet vēl vienu “triecienu” viņa saņēma decembrī, kad sadzīviskā negadījumā iedzīvojās pēdas lūzumā.

“Nevarēju iedomāties, ka sezona man izvērtīsies šāda. Kad salauzu pēdju, biju patiešām sarūgtināta, tomēr nav ļaunuma bez labuma,” neslēpj 32 gadus vecā daiļslidotāja, kura ir pieckārtēja Eiropas čempione, kā arī 2012.gada pasaules čempione. Planētas meistarsacīkstēs viņai ir arī divas sudraba un trīs bronzas medaļas.

Pieredzējusī Kostnere, kura daiļslidošanas augstākajā līmenī ir pavadījusi 17 sezonas, uzsver, ka piespiedu dīkstāves dēļ spējusi veltīt laiku citiem projektiem.

Saistītie raksti

“Veltīju laiku sev un tām interesēm, kurām iepriekš man nebija vaļas. Tagad gan esmu atsākusi trenēties uz ledus, kā arī aktīvi dejoju. Iespējams, ka maijā varēšu piedalīties kādos paraugslidojumos, vai turnejā pa Japānu,” optimistiska bija sportiste, kurai ir arī 2014.gada Soču olimpisko spēļu bronzas medaļa.

Šī gada pasaules čempionāts no 18. līdz 24.martam notiks Japānas pilsētā Saitamā. Latviju tajā pārstāvēs daugavpilietis Deniss Vasiļjevs.

LA.lv