×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
26. decembris, 2014
Drukāt

Elejas novadā Ziemassvētkos pazudušu jaunieti atrod mežā (12)

Foto: LETAFoto: LETA

Vakar Elejas novadā pazuda kāda persona, kuras meklēšana tika iesaistīti gan zemessargi, gan Valsts policija, gan arī Nacionālo bruņoto spēku (NBS) helikopters, liecina ieraksts NBS sociālā tīkla “Twitter” kontā.

“Šodien Gaisa spēku aviācijas bāzes helikopters “Mi-17″ iesaistīts Elejas novadā pazudušas personas meklēšanā. Palīdzību lūdza Valsts policija,” teikts 25.decembrī publicētajā ierakstā.

Tāpat norādīts, ka pazudušās personas meklēšanā pēc Valsts policijas lūguma tika iesaistīti seši Zemessardzes 52.kājnieku bataljona zemessargi un karavīri.

Savukārt ceturtdienas pēcpusdienā NBS ziņoja, ka meklētā persona ir atrasta un ar helikopteru nogādāta uz medicīnisko aprūpes iestādi Rīgā, Gaiļezerā.

Valsts policija (VP) aģentūru LETA informēja, ka 25.decembrī ap plkst.14.50 policijā saņemta telefoniska informācija, ka mežā netālu no Elejas pagasta atrodas 1993.gadā dzimis vīrietis bezpalīdzības stāvoklī.

Informāciju policija saņēma no pazudušā vīrieša draudzenes. Vīrietis pirms vairākām stundām bija viņai zvanījis un teicis, ka dodas mājās, bet tā arī nebija atgriezies.

Nekavējoši tika iesaistīti visi operatīvie dienesti – patruļpolicija un Jelgavas novada pašvaldības policijas darbinieki, zemessardze, vietējie iedzīvotāji, operatīvos meklēšanas pasākumos tika iesaistīts arī NBS helikopters.

Policistiem ik pa laikam izdevās arī ar pazudušo vīrieti sazināties, tāpēc tika noskaidrota viņa iespējamā atrašanās vieta un veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, vīrietis tika atrasts un NBS helikopters vīrieti nogādāja ārstniecības iestādē Rīgā.
Vīrietim konstatēti arī miesas bojājumi.

Pēc sākotnējās informācijas vīrietis mežā ir atradies vairākas stundas.

Sīkāku informāciju policija pagaidām nesniedz, jo tā tiks noskaidrota kriminālprocesā. VP informē, ka ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas – noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību.

Policija atgādina iedzīvotājiem, ka sakarā ar personu pazušanu, jāzvana uz 112, lai nekavējoši var uzsākt operatīvos meklēšanas pasākumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. nu nav mums tadu mezu kur ta maldities.jabut pilnigam pajolim,lai te kau kurapmalditos.cita lieta latgale

  • Baigi gudrs esi? A vot ko tu darītu ja apstātos mašīna un izkāptu 4 būdas piekauj līdz bezssamaņai aizved un izmet mežā?

  • 1. Tu pajoli paskaties uz sevi visspirms.
   2.Vins ir mans bralis un tu ta vinu nesauksi.
   3.Ko tu daritu ja tewi izmestu meza tikai ar maiku un pusplestam biksem?
   Takaa doma ko raksti ”Juhan”

 2. arī LA vajadzētu beidzot pieņemt darbā vismaz kādu, kurš nav pilnīgs idiots.

 3. Idiots… riebjas, ka stulbeņu dēļ tik daudz resursu jātērē!- Un kam par godu tas kriminālprocess? Viņu uz mežu ar varu aizveda? – Un atstāja ar telefonu?- nu vienīgā laime, ka dzīvs. Tikai jālūdz dies , lai tādi pamuļķi atkal mežā neiet

  • Baigi gudrs esi? A vot ko tu darītu ja apstātos mašīna un izkāptu 4 būdas piekauj līdz bezssamaņai aizved un izmet mežā?

 4. PAG UN KUR 3 DIENAS,TAD TIKAI VAR RAKSTIT PIETEIKUMU?

 5. Visu laiku Eleja bija pagasts un atradās zem Jelgavas novada….

 6. beidzot meklēšanu sāk nekavējoties! ja gaidītu 24 h, tad atrastu ne vairs bezpalīdzības stāvoklī, bet mirušu. Laikam bija jānotiek daudzām traģēdijām, lai beidzot cilvēku pzušana tiktu uztvert nopietni un reaģētu nekavējoties.

 7. Elejai ir savs novads uzradies?! Bija tikai pagasts….

 8. Vai tad policija vairs negaiada 24 stundas, lai uzsāktu meklēšanu?

Draugiem Facebook Twitter Google+