×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
18. jūnijs, 2016
Drukāt

Elektroapgāde joprojām traucēta ap 20 000 saimniecību; vēja brāzmas turpina radīt jaunus līniju bojājumus

Foto-LETAFoto-LETA

AS “Sadales tīkls” personāls visas dienas garumā turpina elektroapgādes līniju remontdarbus, taču vēja brāzmas aizvien izraisa jaunus bojājumus, un ap plkst.14.30 elektroapgādes traucējumi bija aptuveni 20 000 saimniecību, liecina AS “Sadales tīkls” apkopotā jaunākā informācija.

Arī plkst.11 elektroapgādes traucējumi bija 20 000 saimniecību, bet šorīt elektroapgāde bija traucēta aptuveni 8000 saimniecību.

Kā informē “Sadales tīkla” pārstāvji, lielākie elektroapgādes traucējumi ir Smiltenes novadā un pilsētā, kur elektroapgāde traucēta 1559 klientiem, Rugāju novadā, kur elektroapgāde traucēta 857 klientiem, Valkas novadā, kur elektroapgāde traucēta 634 klientiem, Balvu novadā, kur elektroapgāde traucēta 401 klientam, Madonas novadā, kur elektroapgāde traucēta 314 klientiem, kā arī Cēsu novadā, kur elektroapgāde traucēta 202 klientiem.

Lai pēc iespējas ātrāk lokalizētu un novērstu spēcīgā vēja radītos postījumus – izzāģētu nolauztos kokus, noņemtu elektrolīniju vados ieķērušos zarus, atsevišķos elektrolīniju posmos atjaunotu trūkušos vadus un balstus -, bojājumu novēršanā ir piesaistīti 529 elektromontieri un mobilizētas speciālās tehnikas vienības.

“Sadales tīkls” atgādina, ka iedzīvotāji par reģistrēto elektrotīkla bojājumu, elektroapgādes traucējumiem, kā arī plānoto elektroenerģijas piegādes atjaunošanas laiku tiek informēti ar īsziņas vai e-pasta starpniecību, tādējādi klientam pašam vairs nav jāsazinās ar “Sadales tīklu”, lai pieteiktu bojājumu. Operatīvie paziņojumi par elektroapgādes traucējumiem īsziņas veidā vai e-pasta vēstulē tiek sūtīti uz uzņēmuma datubāzē reģistrēto lietotāju kontaktinformāciju.

“Sadales tīkls” aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem un piesardzīgiem elektrolīniju un elektroiekārtu tuvumā un, redzot bīstamu situāciju, piemēram, elektrolīnijās iekārušos kokus un zarus vai zemē esošu pārrautu elektrolīnijas vadu, netuvoties notikuma vietai, bet nekavējoties zvanīt uz “Sadales tīkla” diennakts bezmaksas bojājumu pieteikšanas tālruni 80 200 404.

LETA jau ziņoja, ka šīs brīvdienas Latvijā sākušās ar vētras stipruma vēju un pērkona lietusgāzēm, kas vietām būs stipras, taču jau rīt laika apstākļi būtiski mainīsies.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+