Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
8. decembris, 2013
Drukāt

Elektroapgāde traucēta vairs tikai 6000 mājsaimniecību

Foto: LETAFoto: LETA

Apledojušie koki un elektrības vadi Madonas novadā.

Patlaban bez elektrības Latvijā ir vairs tikai 6000 klientu,  informēja AS “Sadales tīkls” preses sekretāre Renāte Meļķe.

Tie pārsvarā ir Kurzemē – Aizputē, Priekulē un Kuldīgā, kā arī valsts centrālajā daļā – Siguldā, Jūrmalā un Ķekavā.

Tā kā laika apstākļi ir uzlabojušies – snigšana ir mitējusies, tad “Sadales tīkls” sola visiem klientiem elektroapgādi atjaunot līdz šīs dienas beigām.

Kā ziņots, pusdienlaikā stiprās snigšanas dēļ elektroapgādes traucējumi Latvijā skāra 30 000 klientu. Visvairāk klientu bez elektrības bija Kurzemē – Kuldīgas, Saldus, Aizputes un Priekules novados, kā arī valsts centrālajā daļā – Ķekavas, Siguldas, Jūrmalas un Ogres apkārtnē.

Iedzīvotājiem, konstatējot bīstamu situāciju elektrolīniju tuvumā, lūgums rīkoties atbildīgi un nekavējoties ziņot, zvanot uz AS “Sadales tīkls” Klientu servisa diennakts bojājumu pieteikšanas tālruni 80200404.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniKāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+