×
Mobilā versija
+7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
7. augusts, 2013
Drukāt

Elektroapgādes traucējumi Rīgā saistīti ar negadījumu, kurā smagi cietis energofirmas darbinieks

LETALETA

Elektrības padeves traucējumi Rīgā šodien bijuši saistīti ar negadījumu Rīgas TEC-1 teritorijā, kurā smagi cietis kāds “Latvenergo” meitasuzņēmuma “Latvijas elektriskie tīkli” darbinieks.

Kā skaidroja AS “Latvenergo” komunikāciju direktors Andris Siksnis, negadījums noticis 110 kilovoltu augstsprieguma apakšstacijā, kas atrodas TEC-1 teritorijā. Pašlaik nav skaidrs, vai negadījums noticis konkrētā darbinieka darbību dēļ vai arī viņš ir bijis negadījuma upuris, to skaidro attiecīgās iestādes.

Siksnis noliedza publiskajā telpā izskanējušo informāciju, ka TEC-1 noticis sprādziens, jo elektrības izlādi, kas rada troksni, nevarot definēt kā sprādzienu.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola, šorīt ap plkst.10 tika saņemts izsaukums uz Čiekurkalnu, kur aptuveni 40 gadus vecs vīrietis darba laikā guvis elektrotraumu. Vīrietim konstatēti nopietni ķermeņa apdegumi, un viņš smagā stāvoklī nogādāts Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā (RAKUS).

RAKUS pārstāvis Normunds Beļskis informēja, ka vīrietis atrodas reanimācijas nodaļā, viņa stāvoklis ir ļoti smags un apdegumi plaši. Mediķi dara visu iespējamo, lai glābtu viņa dzīvību.

Oficiālu informāciju par nelaimes gadījumu ir saņēmusi arī Valsts Darba inspekcija (VDI), kuras speciālisti devušies uz notikuma vietu, lai ievāktu sākotnējo informāciju un veiktu notikušā izmeklēšanu, aģentūrai LETA pastāstīja VDI eksperts ārējo sakaru jautājumos Aivis Vincevs.

Kā ziņots, šodien Brīvības ielā no Teikas līdz pat tirdzniecības centra “Alfa” apkaimei bija traucēta luksoforu un sabiedriskā transporta darbība, jo plkst.10.13 bija radušies tehnoloģiski traucējumi augstsprieguma apakšstacijā Rīgas TEC-1 teritorijā, kā rezultātā ievērojamā pilsētas teritorijā bija traucēta elektroapgāde.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+