×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
8. februāris, 2016
Drukāt

“ElektroFolk” laiž klajā jaunu albumu un videoklipā izsaka protestu pret karadarbību

Elektrofolk1

Grupa “ElektroFolk” ar opārtisku prezentāciju laiž klajā jaunu albumu “Raiba govs”.

“Izdomāt mūziku ir tāpat, kā agrā vasaras rītā meklēt govi, kura aizlaidusies nezināmā virzienā un ātrumā”, uzskata ElektroFolk komanda, kas mīl sapņus un spēku. Šīs abas dimensijas vislabāk raksturo grupas oriģinālo un moderno mūziku, kas ir drosmīga, bet visiem labi saprotama. Jaudīgi “ethno”, “electro”, “rock” ritmi, kuri izaicina klausītājos vēlmi dejot, mijas ar minimālistiskiem un intīmiem skaņdarbiem, kas liek aizturēt elpu.

ElektroFolk savas darbības sākumā mūziku veidoja, par pamatu ņemot senu latviešu tautas muzikālo mantojumu. Laika gaitā draudzība ar etnisko virzienu ir saglabājusies, bet šobrīd jau krietni abstraktākā un simboliskākā formā. Grupas repertuāru arvien vairāk papildina oriģinālkompozīcijas, kurās gan mūzika, gan teksts ir komandas jaunrade, un tas tuvina ElektroFolk “WORLD MUSIC” plašumam.

Jaunā albuma komanda:

Iveta Baumane – balss, vijole

Roberts Pētersons – balss, ģitāra

Uģis Vītiņš – sintezators, saksofons, ģitāra, perkusijas

Ainārs Majors – bass, balss

Viesturs Samts – bungas, klarnete

Skaņas ieraksts – Mārtiņš Porters

Mix – Wolk Recording Studio

Sintezatoru un VFX ieraksts – Studija ELAST, Sloka

Izdevējs – AMFO MUSIC

Albums ir tikpat raibs, cik raibi iesācies ElektroFolk jaunais gads. Paralēli koncertiem, 7. februārī grupa ar dziesmu “Miracle drums”, kas arī iekļauta jaunajā albumā, startēja “Supernova 2016” pusfināla atlasē, izsludinot aicinājumu visiem pasaules bundziniekiem un bungu skaņu mīļotājiem vienoties kopīgā ritmā, lai kara bungu vietā pasaule dzird mūsu sirdspukstus!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+