×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
25. augusts, 2015
Drukāt

Elektromobiļi, vēsturiski spēkrati, sacensības — piektdien Daugavpilī „Tehniskās apskates nakts”

elektromobilis

Ilustratīvs foto

Piektdien, 28.augustā Daugavpils CSDD nodaļā, Kraujas ielā 3A no plkst.20:00 līdz 01:00 notiks šī gada noslēdzošais „Tehniskās apskates nakts” pasākums, portālu “La.lv” informēja VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija” Sabiedrisko attiecību daļas speciāliste Ieva Bērziņa.

Tā devīze – „Mēs par drošu auto!”. Līdzīgi pasākumi šogad notikuši Valmieras, Ventspils un Rīgas Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) nodaļās, kurās pārbaudīti gandrīz 1500 automobiļi. Tehniskās apskates nakts pasākuma nolūks ir mudināt autobraucējus piedalīties ceļu satiksmē ar drošiem un tehniskā kārtībā esošiem transportlīdzekļiem, lai neapdraudētu ne savu, ne arī citu satiksmes dalībnieku veselību un dzīvības.

Pasākuma laikā Daugavpils tehniskās apskates stacijā bez maksas būs pieejama vieglo automobiļu tehniskā stāvokļa diagnostika. Tie, kuri vēlēsies, varēs veikt arī sava automobiļa tehnisko apskati un saņemt uzlīmi, veicot nepieciešamos maksājumus kasē.

Iepriekšēja pierakstīšanās uz auto diagnostiku nav plānota. Bezmaksas diagnostika tiks piedāvāta tikai vieglajiem auto ar pilnu masu līdz 3,5 tonnām; motocikliem diagnostika netiks veikta. Gadījumā, ja tehniskās apskates darbinieki diagnostikas laikā norāda uz būtiskiem auto defektiem, atļauja piedalīties ceļu satiksmē jeb tehniskās apskates uzlīme automašīnai netiks anulēta. Tomēr CSDD aicina šoferus viņu braucamajiem konstatētos auto bojājumus tuvākajā laikā novērst, lai satiksmē piedalītos ar drošiem auto.

Pasākuma laikā notiks arī izglītojoši – izklaidējošās aktivitātes: “Opā Kāp Laukā” jeb kāpēc auto jālieto drošības josta un kā pareizi izkāpt no apgāzta auto; Pit Stop sacensības jeb riteņu maiņa; iepazīšanās ar elektromobiļiem; spīdveja klubs „Lokomotīve”; vēsturisko spēkratu parāde.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+