Mobilā versija
+5.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
5. marts, 2013
Drukāt

Elektroniska aproce ziņo par SMS un tvītiem (Video)

Publicitātes fotoPublicitātes foto
Jaunā elektroniskā aproce “Embrace+” informēs tās valkātājus par īsziņām, zvaniem un norisēm sociālajos tīklos.
Kā vēsta izdevums “The Daily Mail”, jaunā tehnoloģiskā rotaļlieta maksās tikai 30 sterliņu mārciņas, kas ir daudz mazāk nekā plaši aprunātā “iWatch” cena.
Aproces darbības princips ir vienkāršs – tā ar “Bluetooth” palīdzību savienojas ar “iPhone” vai “Android” tālruni. To iespējams ieprogrammēt, lai dažādu personu sūtījumi signalizētu ar atšķirīgu krāsu.
“Embrace+” izgudrotāji uzskata, ja jauninājums iepriecinās cilvēkus, kuriem nepatīk pastāvīgi kabatā turēt mobilo tālruni.
Aproci būs iespējams uzlādēt, un ikviena uzlādēšanas reize tai ļaus darboties desmit dienas, sniedzot iespēju attēlot aptuveni 100 signālu dienā.
{source}
<iframe width=”700″ height=”394″ src=”http://www.youtube.com/embed/wYwGLGxzzkU” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+