×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
29. novembris, 2012
Drukāt

Ēlerte pa Rīgas bulvāri

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas mēra kandidāta uzdevums ir saskrullēties un iesmaržoties, līst vai no ādas ārā pilsētnieku labā, neuzmīt nevienām varžacīm, patikt tūkstošiem, ciest un liet asaras par nabagiem, apdāvināšanā pārsist pušu Ģed Morozu, kult tukšus salmus, solīt putna pienu, glaudīt rīdzinieku un bezpajumtes kaķīšus un ikkatrai pretimnācējai, pa ietvi klibojošai Mirttantei apliecināt – kundzīt, jūs nu gan izskatāties pirmā svaigumā!

 

Tik lieliski griezties kā vilciņš prot Nils Ušakovs, un to steidz pastāstīt 100 algoti karandaši. Vai nabadziņš varēja iedomāties, ka “Vienotība” uz gaidāmo konkursu par mēra ķēdi no partijas zelta rezerves izvilks cietiem vākiem austeri, no tīra ferrum izgatavotu vēlēšanu kampaņu mašīnu, ledusauksto sniega karalieni Sarmīti Ēlerti!

Pašreizējā Dombrovska privātsekretāre ringā kāpusi 66 reizes un tikpat reizes uzvarējusi. 2010. gadā Zemgalē cīņu uzdeva baltais tēvs Šķēle, citi nobungāti pa lielākai daļai ar nokdauniem, pieveikti ar sasaldēšanu ragā un pārakmeņošanu. Mazdūšīgākie pretinieki aizmukuši, kliegdami – mammu, dzemdē mani atpakaļ!

Kungi tiek aicināti palielināt likmes par “Vienotību”. Nils paziņojis, ka bruģēšot ceļu uz atkārtotu vēlēšanu par pilsētas galvu ar 51% rīdzinieku balsu, bet tā problēma ir, ka uz garantiju ir labi ja 41 procents. Kaut jele “Vienotība” no mantu kastes izvēlējusies kādu lāpītu mēra kandidātu, neaudzinātu zaļknābi lelli vai neapbruņotu vecīti, nevis pilngadīgo darbaspējīgo personu Ēlerti, kurā it nekas nav jāuzlabo un jāuztrenē. Ak, viņu tauta atstājusi aiz strīpas? Tad nu gan izgāšanās, ja cilvēks vēlēšanās savāc pozitīvu bilanci un pāri 5000 plusiņiem, minimāli piekāpjoties sacensībā par vietu Saeimā!

Ušakovs izvilcis īsāko sērkociņu, dabūjis pretī cietiem vākiem austeri. TV debatēs viņam, runātīgam žurnālistam nebūs vaļa ievilkt vairāk gaisu kā līnītim dīķa dūņās. Draiskuļodamies jauneklis nemaz nemanīs, kā uz kakla nolaižas baltas, maigas rokas kā knaibles. Ofensīvā Ēlerte tak nenāks viena. Viņai būs komanda!

Taisni kā mieti antikorupcijas cīnītāji, briljanti ekonomisti, manierīgi kungi un citi pielūdzēji. Bet kas ir Ušakova komandā? Baraņņiks ir viņa komandā! Ēlerte kā pa bulvāri platiem soļiem iet pēc varas, un žipčiku aizņemtais Rātsnams krakšķ četros stūros. Leduscietā karaliene ziemeļeiropeizēs sirmo Rīgu, iztīrīs blusainos kantorus, bezmaksas bulku bodītes un krāmu tirgotavas. Viņa slēgs jautro diskotēku! Baibiņa no Nacionālās apvienības pienesīs otrtik balsu pūrā, lai Rīgu atdotu Latvijai. Netaisns mēdz būt liktenis, kurš paaugstina tos, kas ne nieka nav darījuši, lai gādātu brīvbiļetes pensionāriem, nav pārgriezuši nevienu lentīti Rīgā, nav paņēmuši sasildīt galvaspilsētā klimstošos runčukus – vien iedeguši Ziemeļu Zvaigzni. Tikai vēlēšanu uzvarētājs mazgās kājas Daugavā. Nebēdājiet, zaudētājiem būs ko atcerēties vecumdienās. Vot, šito punu arī dabūju no Sarmītes – apmeties uz soliņa, āzi sizdams, stāstīs “SC” veterāns.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+