Mobilā versija
+17.1°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
18. februāris, 2017
Drukāt

Elgas kundze atrasta mirusi. Līdzjūtība tuviniekiem (3)

Elga Iesalina_bezvestniece

Valsts policija ziņo, ka sestdien, 18. februārī, ap plkst. 13.40 meža masīvā Bilskas pagastā atrasta Elga Iesaliņa, diemžēl sirmgalve bija mirusi.

Šodien intensīvi turpinājās sievietes meklēšanas darbi, kuros piedalījās Valkas iecirkņa inspektori, Zemessardze un vietējais medību kolektīvs, kā arī Elgas Iesaliņas radinieki un draugi, brīvprātīgie.

Izsakām līdzjūtību tuviniekiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vai tiešām grūti uzrakstīt kā mirusi-pašnāvība,slikti ar sirdi palicis pastaigājoties vai kāds nogalinājis?Un nav runa par šo konkrēto gadījumu,ja reiz lūdz cilvēku palīdzību meklēšanā,tad esam tiesīgi uzzināt nelaimes cēloni.

  2. 3 bērni.Māte dzīvo pie vecākās meitas,kurai 70 + gadi?Dēls un jaunākā meita nepiedalās mātes kopšanā. Skumji,bet fakts.

  3. Vai kāds būtu viņai sekojis…

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (2)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+