Kultūra
Teātris un kino

Elīna Garanča: Gribu parādīt, ka Dalila tiešām iemīl Samsonu0

Foto: Jonathan Tichler/Met Opera publicitātes foto

Ņujorkas Metropolitēna opera sāks sezonu 24. septembrī ar Kamila Sensānsa operu “Samsons un Dalila”, kur titullomas dziedās Roberto Alanja un Elīna Garanča.

“Viņi burtiski barojas viens no otra, tā ir patiesa mīlestība. Es vēlos atklāt Dalilas maigumu, jūtīgumu. Gribu parādīt, ka Dalila tiešām iemīl Samsonu,” saka Elīna Garanča par savu tēlu.

“Kad mecosoprāns Elīna Garanča un tenors Roberto Alanja 2010. gadā apvienoja spēkus jaunajai Metropolitēna izrādei “Karmena”, rezultāts bija satriecošs. Nu šis zvaigžņotais duets atkalapvienosies citā jutekliskā franču operā, atklājos sezonu titullomās Sensānsa bibliskajā eposā “Samsons un Dalila,” uzveduma pieteikumā raksta opernama komunikāciju speciālisti.

Saistītie raksti

Iestudējumu režisē un ar to Metropolitēna operā debitē Darko Tresnjaks, kurš 2014. gadā ieguva Tonija balvu kā labākais režisors par mūziklu “Džentlmeņa gids mīlā un slepkavībā”. Pie diriģenta pults stāsies sers Marks Elders.

Atsauksmes sociālajos tīklos liecina par skatītāju interesi. Noskatīties uzvedumu varēs arī Latvijā – 20. oktobrī kinoteātrā “Citadele”. Biļešu cena – no 22,65 līdz 24 eiro.


LA.lv