Kultūra

Elita Patmalniece atceras saknes: atklās izstādi Līvānos 16

Foto: LETA

15. jūnijā plkst. 17 Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centrā atklās Latvijā krāšņāko tērpu dizaineres un mākslinieces Elitas Patmalnieces darbu izstādi “Saknes Latgalē”, aicinot uz tikšanos ar mākslinieci, LA.lv uzzināja Līvānu domē.

Kur māksliniece Elita Patmalniece, tur svētku sajūta, jo kuram gan nav pazīstams gan mākslinieces krāšņais vizuālais tēls, gan arī mākslas darbi, kas ir bagāti ar dzīvespriecīgām krāsām un izdomas bagātiem rakstiem. Arī izstādes atklāšana ir iecerēta ar krāšņiem, Latgalei raksturīgiem izteiksmes līdzekļiem: dziesmām, dejām un izdarībām.

Izstādē “Saknes Latgalē” būs skatāma mākslinieces Elitas Patmalnieces radošo darbu izlase, kas gatavota kā veltījums Latgalei, vietai kur rodamas arī mākslinieces dzimtas saknes.

Elita Patmalniece ir modes dizainere, kas veido tērpus skatuves māksliniekiem, teātra un operas izrādēm, viņa piedalījusies dažādos televīzijas projektos, reklāmā, laikrakstos un žurnālos. Elita ir pazīstama arī kā gleznotāja, kura mākslas darbus veido dažādās kombinētās tehnikās.

Izstāde būs atvērta līdz 12. jūlijam Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centrā.

LA.lv