×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
31. oktobris, 2014
Drukāt

Elitas Patmalnieces “Prieks” aizceļojis uz Jūrmalu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No piektdienas, 31. oktobra, Jūrmalas Kultūras centrā apskatāma mākslinieces Elitas Patmalnieces personālizstāde “Prieks”, portālam LA.lv pastāstīja kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste Sanija Jurenase.

Elita Patmalniece ir modes dizainere, kas veido tērpus skatuves māksliniekiem, teātra un operas izrādēm, viņa ir piedalījusies dažādos projektos TV, reklāmās, laikrakstos un žurnālos. Elita ir pazīstama arī kā gleznotāja, kura mākslas darbus veido neierastā tehnikā, piemēram, viņa rada divdimensionālas, krāsainas, stilizētas ainavas un klusās dabas izšuvumus uz auduma. Izstādē skatāmi makslinieces gleznojumi, izšūtas gleznas, vasaras un dzīves piezīmes.

Kur Elita – tur krāsas, jautrība, košas detaļas, uzdrīkstēšanās! Tā esam pieraduši. Arī viņa to nemaz nenoliedz: “Kas tad es esmu? Dzīves aktrise! Esmu māksliniece. Brīvs cilvēks – ko gribu, to daru! Visu laiku jādarbojas. Tagad esmu pieaugusi, sapratusi, kas esmu. Bet pie tā nevar apstāties. Tā ir tā laime būt māksliniekam – kaut kas ienāk galvā, kaut ko izdomā, uzzīmē, uzšuj,” – tā Elita saka par sevi, par saviem darbiem.

Izstādes oficiālā atklāšana notiks 7. novembrī plkst. 17, bet jau no 31. oktobra Jūrmalas Kultūras centra foajē ir iespēja aplūkot mākslinieces darbus.

Izstāde apskatāma līdz 26.novembrim darba dienās no plkst. 13 – 18. Ieeja bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+