×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
12. novembris, 2016
Drukāt

Elksniņš – Daugavpilī, Ņikiforovs – Jūrmalā: “Saskaņa” gatavojas vēlēšanām (9)

Foto - LETAFoto - LETA

Partija “Saskaņa” šodien pulcēsies ikgadējā kongresā, kurā diskutēs par gatavošanos pašvaldību vēlēšanām. Kongress norisināsies kultūras pilī “Ziemeļblāzma”.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja partijas vadītājs Nils Ušakovs, kongresa darba kārtībā būs jautājumi par pašvaldību vēlēšanām, kā arī sarakstu līderiem.

Paredzēts, ka Daugavpilī ar pirmo numuru startēs Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš, bet Jūrmalā – Saeimas deputāts Ņikita Ņikiforovs.

Ušakovs aģentūrai LETA iepriekš sacīja, ka kopumā partijas uzdevums pašvaldību vēlēšanās ir nostiprināt savas pozīcijas reģionos – palielināt pārstāvniecību tur, kur “Saskaņa” nav pārstāvēta, bet tur, kur ir pārstāvēta, – nokļūt koalīcijā.

Partijas vadība šajā kongresā nav jāpārvēl. Vadība tiek pārvēlēta reizi divos gados, un pašreizējā valde tika apstiprināta kongresā pagājušajā gadā. Šodien kongresam vajadzēs pārvēlēt tikai vienu valdes locekli.

“Saskaņas” priekšsēdētājs ir Ušakovs, bet partijas vadītāja vietnieka pienākumus veic Jānis Urbanovičs.

Saeimā “Saskaņa” strādā opozīcijā, bet Rīgas domē ir pie varas.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Diez vai Daugavpils gribēs vienu rašistu – fašistu pie sevis domē.

  2. Vai Elksniņa (un Zariņa) māte ir krieviete? Kā izskaidrot viņa kangarismu?

  3. Fiziognomika ir aktuāla izziņas konstrukcija laikā, kad sabiedrības degradācija jau ir sākusi izpausties bioloģiski – sabiedrības locekļu sejās. Degradācijas formas „daunisms”, idiotija, stulbums, kretīnisms atspoguļojās daunu, idiotu, stulbeņu, kretīnu sejās. Medijos ievietotajās fotogrāfijās sāk dominēt ļoti nepatīkamas sejas. Tā ir strauji progresējoša tendence Rīgas medijos. Jēdzienu „fiziognomika” ieviesa Hipokrāts. Viņa ieskatā daba ietekmē cilvēka izskatu. Ar šo jēdzienu apzīmē teorētiskās domas atzaru, interesējoties par cilvēka garīgo pasauli, psiholoģiju, rakstura formēšanos. Par fiziognomiku dzīvi interesējās Aristotelis. Viņš radīja „fiziognomistisko estētiku”. Fiziognomika var būt objektīvs kritērijs cilvēka rakstura, uzvedības diagnosticēšanā un prognozēšanā. Tā teikt, cilvēka sejā atspoguļojās tas, ko no viņa var sagaidīt. Fiziognomika paver iespēju cilvēkus klasificēt, kataloģizēt, tipoloģizēt. Fiziognomika bija modē XVIII gadsimtā, taču „īsta” zinātne nekļuva. Fiziognomikā lielu uzmanību pievērš acīm, – acis esot dvēseles spogulis. Uzmanību pievērš pieres augstumam – „intelektuālis ar augstu pieri”. Fiziognomiskā analīze veicina tādus novērojumus kā „labsirdīgs vīriņš”, „bezbailīgs ar ērgļa skatu”. Fiziognomikas vislielākā „speciāliste” ir māksla. Glezniecībā, kinomākslā noteikta izskata tipi simbolizē noteiktu pasaules uzskatu, morālo stāju, sociālo statusu utt. Ja agrāk vajadzēja grimēt „idiotu”, tad tagad var atrast sejas, kuras idiota lomai nav jāgrimē. Rīgā šajā ziņā ir liela izvēle jauniešu populācijā. Uzvedības stereotipi nav iespējami bez attiecīgā ārējā izskata stereotipiem. Tas pats attiecās uz sociālo statusu: bagātnieki (buržuāzija) resni vīri ar trulām sejām, aristokrāti – tievi, izstīdzējuši cilvēki ar inteliģentām sejām, inteliģents vienmēr ir ar „brillītēm”.

  4. Viņus, ar sū..ainu mietu vajadzetu izdzit no mūsu zemes (tas labākajā gadījumā viņiem). Nekas, gan pienāks briīdis.

  5. Latvijā tas pats,kas ASV Tramps,protams,tikai vēl krieviskāk orientēts.Latvijā briest “krievpasaules”revolūcija ar vadoni Ušakovu galvgalī.

  6. Vai nav pa agru !

  7. Елксниньш в Двинске O.

Draugiem Facebook Twitter Google+