×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
2. septembris, 2017
Drukāt

Elksniņš zaudē Daugavpils mēra amatu (8)

Foto LETAFoto LETA

Šodien Daugavpils pilsētas domes deputāti nolēma no amata atbrīvot domes priekšsēdētāju Andreju Elksniņu (S).

Elksniņa un partijas “Saskaņa” cerētie pārsteigumi nenotika un par Elksniņa gāšanu no amata nobalsoja visi seši Latgales partijas deputāti, ka arī trīs deputāti no “Mūsu partijas” saraksta.

Savukārt pret Elksniņa gāšanu bija visi pieci “Saskaņas” deputāti, un šo lēmumu neatbalstīja arī Līvija Jankovska (Mūsu partija).

Pieprasījumu sasaukt domes ārkārtas sēdi pašvaldībā iesniedza deviņi jaunizveidotās koalīcijas pārstāvji.
Trīs no “Mūsu partijas” saraksta Daugavpils domē ievēlētie deputāti jau ir parakstījuši jaunu koalīcijas līgumu ar līdz šim pašvaldības opozīcijā strādājušo Latgales partiju, kuru domē pārstāv seši deputāti.

24.augustā Daugavpils pilsētas domes deputāti ārkārtas sēdē neatbalstīja pašvaldības vadītāja Elksniņa rosināto domes priekšsēdētāja pirmā vietnieka Riharda Eigima (“Mūsu partija”) atbrīvošanu no ieņemamā amata.

Daugavpils domē ir 15 deputātu vietas. Sešas ir līdzšinējiem opozicionāriem Latgales partijai, piecas pašreizējā mēra Elksniņa pārstāvētajai “Saskaņai”, bet četras – “Mūsu partijai”.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. PRĀTAM neaptverami fakti atklājās šā rīta radio tematā attiecībā par situāciju Daugavpilī! Jau paša Elsniņa intervija Latvijas radio1?! Tad intervijas ar Daugavpils redzamajām amatpersonām par situācijas novērtējumu pirms un pēc Elksniņa ievēlēšanas mēra amatā attiecībā uz saviem oponentiem un ļaudīm, kuri bija IT KĀ DAUGAVPILIEŠI MĪTIŅOS PIE DOMES!??? Lielākā daļa šo ļaužu esot tikuši atvesti ar autobusu no apkārtnes? NONSENSS!!! VĀJPRĀTS!!! CIK TRAKS UN NEKAUNĪGS IR SASKAŅIETIS ELKSNIŅŠ!?? KĀDAS IDEJAS ŠIEM ĻAUDĪM NO SASKAŅAS, LAI TIKAI TIKTU PIE VARAS LATVIJĀ??? ŠAUSMAS PĀRŅEM!!! MATI CEĻAS STĀVUS!!! TOS MELUS, TO NEPATIESĪBU NEAPKLAUSĪTIES! KĀDA PRASME NOLIKT LĪDZ AR ZEMI SAVUS OPONENTUS!?? KĀDA PRASME NEKO SLIKTU NESASKATĪT SAVĀS DARBĪBĀS!?? LĪDZĪGS SCENĀRIJS BIJA ARĪ LIEPĀJĀ, KUR PIE VARAS CENTĀS TIKT CITS SASKAŅIETIS – AGEŠINS!

 2. Saskaņa zaudē Daugavpili!!!
  Laikam tendence.

 3. Tā jau tas vienmēr ir – kas otram bedri rok, pats iekrīt.Elksniņa kungam vajadzētu izdarīt secinājumus par visu savu līdzšinējo “darbošanos”.

 4. korupcija dara savu un ākstu ir pietiekami valdībā

 5. Nu ko darīt? Nezinu, vai tiešām Eigims ir tik slikts, ka tik pēķšņi viņš bija jāatlaiž!?? Nezinu, vai tik krasi Elksniņam bija jādarbojas savā TIKKO IEGŪTĀ Daugavpils Domes priekšsēdētāja amatā??? NEZINU GAN!? Viņa attieksme bija nepieņemama arī pret bijušo priekšsēdētāju Lāčplēsi no Latgales partijas un citiem viņa partijas biedriem???? Katrs strādājošs darbinieks nu NEKĀDI NEIZTIKS BEZ KĻŪDĀM, JO VIŅŠ STRĀDĀ NEVIS SLAISTĀS. NEKAD NEAIZMIRSĪŠU PRIEKŠVĒLĒŠANU DEBATES DAUGAVPILĪ, KAD ELKSNIŅŠ ĻOTI NEKOREKTI IZTURĒJĀS VISAS LATVIJAS PRIEKŠĀ PRET LĀČPLĒSI!??? TAS BIJA ĻOTI NEŠPETNI (tā varētu teikt precīzāk!). ELKSNIŅU NO SAEIMAS LAIKIEM NEPAMET PĀRĀKUMA APZIŅA UN BAIGI LECĪGĀ IZTURĒŠANĀS, RUNĀJOT NO TRIBĪNES!??? NEVIENS CILVĒKS NAV IZCILS! NEVIENS!!!

  • Un tas,ka jūsu Eigims ne bū ne mē latviski,neuztrauc nevienu?

   • mūsu (?) Eigims ne bū ne mē latviski pirms ašpadsmit gadiem un kad JAU bija Dvinskas mēris, tagad mū un bē un vēl mazliet. bet Elksniņam, kā pats saka “apliecība [par valsts valodas prasmi] uz augstāko līmeni”! līdzīgi Bukainis runā – cik ilgi mēs piesēdīsimies uz virtuves un lamāsim Valdību!

Draugiem Facebook Twitter Google+