Mobilā versija
Brīdinājums +10.3°C
Gundars, Kurts, Knuts
Otrdiena, 26. septembris, 2017
16. decembris, 2016
Drukāt

Elmārs Seņkovs iestudē Antona Čehova “Kaiju” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Nacionālā teātra Jaunajā zālē režisors Elmārs Seņkovs iestudējis Antona Čehova “Kaiju”, kuras pirmizrāde notiks 5.janvārī.

Izrādes anotācijā rakstīts: “Tu gribi kļūt mākslinieks, jo tava mamma ir māksliniece. Tu saņemies un drosmīgi nolem parādīt viņai savu pirmo darbu. Savam tuvākajam cilvēkam. Un viņa tevi nesaprot… Viņai vienalga. Viņa pat pasmejas. Kā dzīvot tālāk?”

Lomās būs Maija Doveika, Edmunds Freibergs, Agnese Cīrule, Uldis Siliņš, Juris Lisners, Dace
Bonāte, Sanita Pušpure, Liene Sebre, Ģirts Liuziniks, Ivars Puga, Arturs Krūzkops, Alise Danovska, Igors Šelegovskis.

Izrādes mākslinieks ir Edgars Kļaviņš, Mārtiņa Zariņa muzikālais noformējums, Ievas Strukas tulkojums, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš.

Antona Čehova “Kaija” (1895) ir viena no 10 pasaules teātros iestudētākajām lugām. Latvijas Nacionālajā teātrī tā līdz šim gan ir iestudēta tikai vienu reizi, 1960.gadā to ir iestudējis Kārlis Pamše, lomās bijuši Lidija Freimane, Voldemārs Zandbergs, Jānis Osis, Velta Līne, Helena Romanova, Žanis Katlaps, Alfreds Videnieks, Haralds Topsis, Kārlis Ozols, Jānis Mētra, Anita Tamulēna. Pirmizrāde notikusi 2.janvārī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tā ir afiša izrādei? Kaut kas perverss no tās afišas nāk ārā…

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (6)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+