×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
20. marts, 2015
Drukāt

Elmārs Tannis traumas dēļ pamet šovu “Dejo ar zvaigzni”

TV3 publicitātes fotoTV3 publicitātes foto

Sliktas ziņas no šova veidotājiem saņēmis portāls Skaties.lv – Elmārs Tannis traumētās kājas dēļ priekšlaikus atstāj Dejo ar zvaigzni, un ne viņš, ne Elza Pole vairs neizies uz deju laukuma.

Trešā uznāciena trauma izrādījās nopietna

Jau pirms tam baumoja, ka Tannim pēc trešā uznāciena ļoti sāpējusi kāja, taču tas tika ignorēts un šovs turpināts. Šodien Elmārs devās uz veselības aprūpes klīniku Medical premium, kā arī magnētiskās rezonanses klīniku DiaMed, kur veica procedūru, lai vēlreiz pārliecinātos par traumas nopietnību. Taču tā ir tikai formalitāte, jo lēmums jau ir pieņemts – Tannis vairs šovu Dejo ar zvaigzni neturpinās.
Par to, kas tieši kājai noticis, pagaidām informācijas nav, bet viens ir skaidrs – tas nebija parasts sasitums vai sastiepums. “Ārsts teica, ka labāk būtu peldēt vai spēlēt šahu,” smej Elmārs. “Man būs jāturpina vingrot kaut kādā citādā veidā, un jāatsakās no šova. Ir ļoti žēl, jo mēs sasniedzām diezgan daudz. Pats biju domājis, ka piedalīšos tikai pirmajā un varbūt otrajā raidījumā.” Latvijā pazīstamais šefpavārs pateicas visiem skatītājiem, kuri balsoja. “Jūs esat fantastiski, ļoti novērtēju to! Lielākā daļa gan jau balsoja par Elza, jo viņa vienkārši fantastiski dejo. Es tur tikai piekliboju blakus.”

Tannis atgriezīsies ikdienā un ārstēs kāju

Pēc šova Tannis nenokar galvu, jo dzīve turpinās. “Darbošos savā picu restorānu biznesā, jāārstē kāja, gribētos jau vēl padejot,” smaida Elmārs. Viņš atzīst, ka tagad jāmācās dejot kā parastiem cilvēkiem pienākas, lai var uzlaist danci arī kādā ballītē. “Viens ir iemācīties tango vai valsi šovam, pavisam kaut kas cits ir atkārtot to dzīvē.” Ārsts esot noteicis atslodzes brīdi un rehabilitāciju, kas nozīmē, – dejas treniņus viņš varēs turpināt tikai pēc tam.

Magnētiskajā rezonansē juties kā moku kambarī

Elmārs atzina, ka nebija gaidījis magnētiskās rezonanses procedūru tik ilgu. “Šķita, ka tas būs piecas minūtes un viss, bet nogulēju tur pusstundu. Un tas nenormālais troksnis.” Cilvēcīgu iemeslu dēļ nevaram jums parādīt pašu procedūru, bet pavārs atzina, ka šo varētu izmantot kā kambari mocekļiem. “Katru dienu pa pusotrai stundai un jebkurš cietumnieks būs mierīgs kā jēriņš,” kā vienmēr pozitīvs ir Tannis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+