×
Mobilā versija
+10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
10. februāris, 2012
Drukāt

Eltons Džons baidās, ka dēls nākotnē varētu saskarties ar nosodījumu

eltons_dzons

Mūziķis Eltons Džons un viņa partneris Deivids Fērnišs konsultējušies ar psihologiem, jo nobažījušies, ka viņu dēlam nākotnē būs jācieš netradicionālās ģimenes dzīves dēļ.

Džons un Fērnišs vērsušies pie psihologiem, lai pārrunātu dēla Zaharija audzināšanu.

Pāris, kura dēls pasaulē nāca 2010.gada pirmajos Ziemassvētkos, nobažījies, ka viņam nākotnē nāksies saskarties ar “dubultu nosodījumu” viņa neparastās ģimenes dzīves dēļ. Psihologiem jautāti padomi, kā ar to cīnīties, kad Zaharijs kļūs vecāks.

“Mēs viņu audzināsim tā, lai viņš lepotos ar sevi un saprastu, ka viņš radās attiecībās, kurās mēs nolēmām mīlestību vienam pret otru pārnest daudz nopietnākā līmenī,” teicis 49 gadus vecais režisors Fērnišs.

“Es domāju, ka viņam nāksies samierināties ar lielu uzmanību,” viņš sacīja. “Viņš droši vien tiks dubulti nosodīts, jo viens no viņa vecākiem ir ļoti slavens, un arī tāpēc, ka viņam ir divi tēti.”

“Mēs esam uzklausījuši psihologu padomus. Esam izveidojuši veselu albumu par viņa nākšanu pasaulē un tajā iesaistītajiem cilvēkiem, un kā tas viss tika darīts mīlestības dēļ,” teicis režisors.

64 gadus vecais Džons dēla nākšanu pasaulē raksturojis kā “satriecošu” pieredzi, īpaši tāpēc, ka nebija cerējis redzēt savu ģimeni pieaugam skaitā.

“Esam ar viņu aizvadījuši pašu neticamāko gadu. Es nevaru izstāstīt, cik lielisks šis gads ir bijis un cik daudz mīlestības viņš mums devis. Mēs domājām, ka civilā partnerība mūs vairāk satuvinājusi, taču bērna audzināšana bija nepārspējama pieredze, un es nekad nebiju domājis, ka man tāda būs,” intervijā žurnālam “Attitude” atzinis Džons.

“Es nejūtos tā, it kā man nākamgad apritēs 65 gadi. Tagad, kad mums ir bērns, ir tik daudz vairāk lietu, ko darīt. Es vēl tik daudz ko gribu redzēt notiekam pirms manas nāves,” teicis Džons.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+