×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
1. jūnijs, 2016
Drukāt

Eltons Džons cer nākotnē tikties ar Vladimiru Putinu (1)

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Britu dziedātājs Eltons Džons koncertā Maskavā sacījis, ka joprojām cerot satikt Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, lai apspriestu homoseksuāļu tiesības valstī.

Džons pirmdienas vakarā koncertturnejas laikā uzstājās iepirkšanās un izklaides centrā Maskavā.

“Kā jau daži no jums zina, es cerēju satikt prezidentu Putinu, kamēr esmu šeit,” mūziķis teica klausītājiem. “Lai arī tas nebija iespējams, esmu ļoti pateicīgs, ka viņš uzaicināja mani apspriest tādus Krievijai nozīmīgus jautājumus kā LGBT, HIV un AIDS. Es ceru, ka citreiz atradīsim laiku, lai satiktos.”

Džons lūdza tikšanos ar Putinu, lai apspriestu homoseksuāļu tiesības Krievijā. Septembrī Putins telefonsarunā Džonam apstiprināja, ka esot gatavs ar viņu tikties. Taču Putina pārstāvji tagad norāda, ka neesot izdevies atrast laiku, kad abi varētu tikties.

Krievija daudz kritizēta par seksuālo minoritāšu diskrimināciju. Džons iepriekš nopēlis 2013.gadā pieņemto “homoseksuālisma propagandas” aizliegumu nepilngadīgo klātbūtnē.

Džons paudis bažas par HIV un AIDS straujo izplatību Krievijā. Šogad Krievijā reģistrēto HIV slimnieku skaits sasniedza vienu miljonu, kas ir rekordaugsts rādītājs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. vot, tev sers ! 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+