×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
30. jūnijs, 2014
Drukāt

Eltons Džons: Jēzus atbalstītu viendzimuma laulības (4)

Foto - alloverpress.eeFoto - alloverpress.ee

Britu mūziķis Eltons Džons uzskata, ka Jēzus Kristus atbalstītu viendzimuma laulības.

Intervijā raidorganizācijai “Sky News” Džons sacīja, ka cenšoties sarīkot tikšanos ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. Viņš iecerējis diskutēt par homoseksuāļu tiesību stiprināšanu.

“Es nedomāju, ka Jēzus Kristus, kristietis un diža personība, neatļautu [viendzimuma laulības],” teica Džons. “Viņš iestājās par mīlestību, līdzjūtību, piedošanu un vienotību. To vajadzētu ievērot arī baznīcai.”

Tomēr Džons norādīja, ka pāvesta Franciska un Kenterberijas arhibīskapa Džastina Velbija salīdzinoši tolerantākie uzskati homoseksuāļu tiesību jautājumos esot “cerības stars”. Turpretī Anglijas Baznīcas aizliegums tās locekļiem laulāt viendzimuma pārus esot “novecojis un muļķīgs”.

67 gadus vecais Džons novembrī iecerējis Krievijā tikties ar Putinu. “Es nezinu, vai no tā būs kāds labums,” viņš sacīja. “Taču labāk uzcelt tiltu, nekā uzcelt sienu un teikt: “Es nerunāšu ar šiem cilvēkiem.” Tikai ar runāšanu iespējams atrisināt problēmas.”

Džons un ilggadējais partneris Deivids Fērnišs 2005.gadā noslēdza civilo savienību. 2015. gadā viņi plāno apprecēties. “Tās būs ļoti klusas un pieticīgas kāzas,” atklāja dziedātājs.

Pāris audzina divus dēlus, kuri nākuši pasaulē ar surogātmātes palīdzību.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. norma bez aizspriedumiem Atbildēt

    Naida kopējiem iesaku vēlreiz pārlasīt Bībeli

  2. Visos laikos cilvēki bijuši dažādi, ar visādām novirzēm un savdabīgām tieksmēm. Ja Jēzus būtu atļāvis viendzimuma “laulības”, tad cilvēce jau sen būtu izmirusi. Tieši tāpēc Jēzus parādīja cilvēkiem dzīvības ceļu. Un laulība ir tikai vīrieša un sievietes savienība, jo tā spēj radīt pēcnācējus. Homoseksuālisms ir nāves ceļš, jo šādu indivīdu savienība nav spējīga turpināt dzīvību. Un nevietā te cienījamais mūziķis piesauc mīlestību, līdzjūtību, piedošanu un vienotību. Šīs vērtības vienādi attiecas uz visiem cilvēkiem, taču laulības jēdziens gan uz homoseksuāļiem nekādi nav attiecināms.

  3. tadiem jaaizliedz audzinat bernus,

  4. Cilvēki ar īpaśām vajadzībām

Draugiem Facebook Twitter Google+