Sports
Hokejs

Elvja Merzļikina pirmā NHL aizsargķivere – “Blue Jackets” fani būs sajūsmā!0


Elvis Merzļikins “Lugano” komandas leģendas Alfio Molinas maskā. Kolumbusā viņam būs ļoti moderna un vietējos fanus iepriecinoša “ķivere”.
Elvis Merzļikins “Lugano” komandas leģendas Alfio Molinas maskā. Kolumbusā viņam būs ļoti moderna un vietējos fanus iepriecinoša “ķivere”.
Foto: Instagram

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins nopietni gatavojas rudenī piepildīs savu sapni jeb debijai pasaules labākajā hokeja līgā NHL.

Merzļikins maija vidū parakstīja viena gada līgumu ar Kolumbusas “Blue Jackets” komandu. NHL klubs neslēpa, ka tieši latvietis, kopā ar somu Jūnasu Korpisalo, būs vienības pēdējais “mūris” nākamajā sezonā.

Elvis debijai NHL gatavojas profesionāli, ne tikai treniņos, bet arī izvēloties sev ekipējumu, proti, savas aizsargķiveres vizuālo dizainu.

To veidojis mākslinieks Deivids Gunarsons, kurš savā “Instagram” kontā arī padalījies ar Merzļikina aizsargmaskas izskatu, kuru rotās 90.numurs.

View this post on Instagram

Elvis Merzlikins, welcome to the DaveArt Family!🙏🏻❤️ It was so awesome to paint and create your first NHL mask! The coming NHL season is coming closer day by day. ⭐️ Elvis knew what he wanted👍🏻, he wanted a tribute design to the awesome fans of Columbus Blue Jackets💪🏻! Elvis told me his awesome ideas and I just put on the seat belt and started to paint!🎨 ⭐️ On one side the focus is on the fans with the slogan waving on a flag with maximum 3D FX…. And on the other side a Blue Jackets general is marching with his army behind him… ⭐️ And all over the bucket are lots of cool mascot stingers…!🐝 Storytelling in every little detail, for example the red mountains in the background is a tribute to Switzerland were Elvis has been playing🏔 ⭐️ Thanks Elvis for your trust! We are already working on the next mask chapter!🙏🏻😊 ⭐️ Thank you all for your interest.❤️ ⭐️ @merzly @bluejacketsnhl #DaveArt @nhl #DaveArtFamily #nhl #DaveArtTheCradleOfCreativity

A post shared by David Gunnarsson (@daveart) on

Mākslinieks norāda, ka Merzļikinam bijušas ļoti konkrētas, skrupulozas un precīzas norādes, kā maskai jāizskatās. Lielais uzsvars uz “Blue Jackets” līdzjutējiem, jo “ķiveri” rotās uzraksts “WE ARE THE 5TH LINE”, kas norāda, ka fani ir komandas piektā maiņa. Tāpat uz “galvassegas” ir ģenerālis zilā žaketē, kurš ved kaujā savu armiju.

Saistītie raksti

Tāpat tur ir vairāki “Blue Jackets” talismani (“Stinger”, kas līdzīgs mūsu lapsenēm), zvaigznes, kas atgādina Latvijas simbola – Brīvības pieminekļa zvaigznes, un stilizēti sarkani kalni, par godu Šveicei, kur Elvis kļuva par to hokejistu, kas viņš ir šobrīd.

“Elvis zināja, ko viņš vēlas (uz ķiveres),” norāda Gunarsons.

Merzļikins “Latvijas Avīzes” aptaujā tika atzīts par 2018.gada Latvijas labāko hokejistu. Viņš kopš 2013./2014.gada sezonas spēlējis Šveices augstākajā līgā, bet pirms tam turpat jauniešos un junioros. Vārtsargs arī pārstāvējis Latvijas izlasi četros pasaules čempionātos.

“Blue Jackets” izvēlējās Merzļikinu 2014.gada NHL draftā ar 76.numuru.

LA.lv