Mobilā versija
+7.0°C
Sarmīte, Tabita
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
5. septembris, 2016
Drukāt

Elza Leimane kopā ar Reini Sējānu veido dejas uzvedumu “Vārna” (1)

Ekrānšāviņš no Vimeo.comEkrānšāviņš no Vimeo.com

Latvijas Nacionālajā operā (LNO) no 29.novembra līdz 2.decembrim katru vakaru būs skatāms komponista Reiņa Sējāna un Latvijas Nacionālā baleta solistes Elzas Leimanes uzvedums “Vārna”, aģentūru LETA informēja projekta organizatori.

“”Vārna” – lidojums vienā cēlienā ir stāsts par cilvēku iekšējo cīņu, par neglīto skaistajā un skaisto neglītajā, tuvošanos bīstamajam un sevis no jauna iepazīšanu. Vārna kā simbols, kā ārkārtīgi intelektuāli attīstīts un skaists putns šo stāstu palīdz izstāstīt tā, lai katrs tajā ieraudzītu sevi,” par izrādi stāsta tās veidotāji.

Abi mākslinieki jau ir pazīstami kopš skolas laikiem, taču tā pa īstam viens otru iepazinuši tikai nesen. Sējāns norādījis, ka, strādājot kopā ar Leimani, nostiprinās sajūta, ka abu iekšējie mūzikas viļņu uztvērēji darbojas līdzīgās frekvencēs. Savukārt dejotāja stāstījusi, ka viņu vienmēr saistījusi komponista radošā gaume un spēcīgi iedvesmojis dejai viņa muzikālais lidojums.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. O! Lai tev izdodas, Elza. Visās jomās.

Objektu Dobelē saista ar 11. septembri; dome aicina nedramatizēt (5)Sociālajos tīklos izraisījusies diskusija par Dobeles pilsētas domes fasādeis piestiprināto lidaparāta astes daļas mulāžu, kas daļai vērotāju likusi atcerēties 11. septembra notikumus ASV. Domes pārstāve Dzintra Matisone aicina šo instalāciju skatīties kontekstā ar ikgadējo Lielo sniegavīru saietu un nesaistīt ar traģēdijām.
Draugiem Facebook Twitter Google+