×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
20. februāris, 2015
Drukāt

EM valsts sekretārs Lazdovskis iesniedzis atlūgumu (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Mārtiņš Lazdovskis.

Ekonomikas ministrijas (EM) valsts sekretārs Mārtiņš Lazdovskis iesniedzis atlūgumu, aģentūrai LETA apstiprināja ekonomikas ministres Danas Reiznieces-Ozolas (ZZS) preses sekretārs Arno Pjatkins.

Ekonomikas ministre Lazdovska atlūgumu pieņēmusi.

Tā kā Reizniece-Ozola šodien ir reģionālajā vizītē Jelgavā, Pjatkins nevarēja sniegt detalizētāku informāciju par to, kādā veidā tiks izvēlēts jaunais EM valsts sekretārs un kurš varētu pildīt šos pienākumus līdz brīdim, kamēr tiks atrasts jauns EM valsts sekretārs. “Detalizētāka informācija varētu būt zināma nākamnedēļ,” piebilda Pjatkins.

Lazdovskis aģentūrai LETA sacīja, ka lēmumu pamest EM valsts sekretāra amatu pieņēmis pēc tam, kad saņēmis informāciju, ka viņam anulēta pielaide darbam ar valsts noslēpumu.

Tāpat Lazdovskis norādīja, ka viņam joprojām nav zināmi iemesli, kāpēc anulēta pielaide darbam ar valsts noslēpumu. Šādā situācijā viņš jūtas “tiesiski bezspēcīgs”. Lazdovskis gans sev nelabvēlīgo lēmumu desmit dienu laikā pārsūdzēs Ģenerālprokuratūrā.

Patlaban nav zināms konkrēts datums, kad Lazdovskis pārtrauks darba attiecības ar EM, jo viņam ir ieplānoti pasākumi Latvijas Eiropas Savienības prezidentūras ietvaros. Lazdovskis piebilda, ka par amata pienākumu izbeigšanas datumu viņš vēl vienosies ar ekonomikas ministri.

Kā ziņots, Ekonomikas ministrijas (EM) valsts sekretāram Mārtiņam Lazdovskim ir anulēta pielaide darbam ar valsts noslēpumu, vakar ziņoja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums “Panorāma”. Lai gan Lazdovska pielaidei valsts noslēpumam termiņš bija līdz mēneša beigām, tā anulēta pirms termiņa, liecina LTV rīcībā esošā informācija. Līdz ar to Lazdovskim ieņemamo amatu nāksies pamest.

Savukārt Lazdovskis aģentūrai LETA apstiprināja, ka šajās dienās ir iepazīstināts ar lēmumu atņemt viņam pielaidi darbam ar valsts noslēpumu, tomēr lēmuma pieņemšanas apstākļi un iemesli viņam neesot izskaidroti. “Pielaide man ir bijusi desmit gadus, tāpēc izmantošu likumā paredzētās tiesības un pārsūdzēšu šo lēmumu. Patlaban man nav nekādu pieņēmumu, kāpēc šāds lēmums ticis pieņemts,” aģentūrai LETA sacīja Lazdovskis.

Viņš atzina, ka ir gatavs atstāt valsts sekretāra amatu, ja tas būs nepieciešams.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ka VZD generalis Otra pavele PAR kadastra Nr, jo pirmo Grubes bija aizmirsusi ,sagatavoja PSRS laika normu nek. ipas. kadastra likuma par IKGADEJO VERTESANU.tadas normas pastav Ziemelkoreja un par cik 9 maija bus Maskava Valsts vaditajs VAR PIETEIKTIES konkusa .VARBUT VEIKSIES,joPSRS laika tada norma bija paredzeta LAI IZNICINATU PRIVATIPASUMU

  2. TA viņam izveidos siltu vietiņu

Draugiem Facebook Twitter Google+