Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
12. decembris, 2013
Drukāt

EM valsts sekretāru vēl divas nedēļas meklēs valsts pārvaldē

ekonomikas_ministrija

Ekonomikas ministrijas (EM) valsts sekretāru vēl divas nedēļas meklēs valsts pārvaldē, biznesa portālam “Nozare.lv” atzina ekonomikas ministra Daniela Pavļuta preses sekretāre Daiga Grūbe.

Kopš pagājušās nedēļas, kad šo amatu pameta Juris Pūce, EM valsts sekretāra vieta ir vakanta. Patlaban EM valsts sekretāra pienākumus pilda Andris Liepiņš.

Grūbe skaidroja, ka ir pagājusi nedēļa kopš Pūces oficiālās atbrīvošanas no amata, tāpēc patlaban tiek turpināta iespējamo amata kandidātu apzināšana valsts pārvaldē.

“Ja nākamo divu nedēļu laikā neizdosies atrast piemērotu valsts sekretāra amata kandidātu valsts pārvaldē, tiks izsludināts atklāts konkurss,” sacīja Pavļuta pārstāve.

Pēc Grūbes teiktā, valsts pārvaldē tiek meklēts cilvēks, kuram ir administratīvās vadības spējas, pieredze un zināšanas par valsts pārvaldes darbību, labas zināšanas par EM kompetences jomām, augstas analītiskās un komunikācijas prasmes, svešvalodu zināšanas u.c. Konkrētus potenciālos EM valsts sekretāra amata kandidātus Grūbe neatklāja.

Jau ziņots, ka Ekonomikas ministrijas (EM) valsts sekretārs Pūce 27.novembrī žurnālistiem paziņoja, ka viņš nolemj atkāpties no amata. Pūce atkāpās pēc tam, kad atsevišķi politiķi saskatījuši interešu konfliktu faktā, ka viņa sieva vada biedrību “Ascendum”, kas dažādiem kultūras, mākslas un izglītības projektiem saņēmusi ziedojumus no būvniekiem. EM pārrauga būvniecības nozari.

Valdība Pūci no EM valsts sekretāra amata atbrīvoja šā gada 3.decembrī. Tāpat valdība lēma, ka EM valsts sekretāra pienākumus līdz jauna ministrijas valsts sekretāra iecelšanai pildīs Pūces vietnieks Andris Liepiņš.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (12)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+