×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Rozālija, Roze
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
23. jūlijs, 2017
Drukāt

Emirs Kusturica: Krima vienmēr bijusi Krievijas daļa (22)

Foto: RIA/Scanpix/LETAFoto: RIA/Scanpix/LETA

Serbu režisors Emirs Kusturica paziņojis, ka vienmēr uzskatījis Krimu par Krievijas daļu un aicinājis krimiešus nepievērst uzmanību rietumvalstu viedoklim, raksta Gazeta.ru.

“Ir spēki, kuri atdala, un spēki, kuri apvieno. Kad Krima kļuva par Krievijas daļu, es domāju, ka tā vienmēr bijusi Krievija. Dienvidslāviju sadalīja – tas bija izdevīgi spēkiem, kuri to darīja. Mēs redzējām Irākas, Lībijas, Sīrijas, Rumānijas un visbeidzot Serbijas sadalīšanu,” sacīja Kusturica.

Viņš piebilda, ka savu vizīti Krimā uzskata par daļu no misijas cilvēku un tautu apvienošanā.

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. Varbūt šim savu ticību (islāmu) nodevušajam bosņakam liekās, ka KosovA ir vienmēr bijusi serbijas daļa ?

 2. Katram ir tiesības uz savu privātu viedokli.Viedokļiem daloties līdz kādai kritiskai masai var izcelties pilsoņu kari. Kā redzat,viedokļu sadursmēs nav nekā noziedzīga.

 3. Kāds stulbums, kāds prāta aptumsums! Serbi taču ir slāvi ar visu no tā izrietošām sekām? KO GAIDĀM NO SERBA? Tikai ne patiesību! Dienvidslāviju sadalīja tikai serbu iznīcinošo darbību dēļ?! Ir tautas, kuras iznīcina un iznīcina visu, kur tās atrodas. Viņām sveša sapratne un līdzās pastāvēšana. Ja viņas nevar VALDĪT, TAD IR garīgi slimas….. Viņām skauž citu tautu labklājība. Viņas nogaida brīdi un uzbrūk, lai iznīcinātu sasniegto… Tad viņu nometnē valda pat orģijas….DIEMŽĒL….

 4. Krima par Krievijas daļu kļuva tikai apm.200 gadus atpakaļ, kad to okupēja Krievija.Tā, ka Kosturica, ja nezini vēsturi, tad neaizrādi citiem, kuri to zin.

 5. arī Serbija ir Krievija ? 😉

 6. pēc Krimas kara nav vienmēr, nu jā, Hazārija

 7. Tikai nelaime tāda ka Krievijas vienmēr nav bijis!!! Kā tad bija ar Krimu pirms tam??? Ak jā Bizantijas impērija. Tad vēl grieķu kolonijas.

 8. Labāk vispirms nopērciet Narvesen kioskā avīzes DDD 13. numuru un izlasiet rakstu par “Krimas Kaliforniju”, tad varbūt sapratīsiet kāpēc Rūzvelts Teherānā 1943. gada 2.februārī draudēja Staļinam pārtraukt līzinga piegādes PSRSam (tankus, lidmašīnas, pārtiku, lokomotīves, Studebekerus, “Vilīšus” un daudz ko citu), un neatvērt 2. fronti Eiropā (to aizkavēja vairāk nekā par gadu), jo ASV kongresā Žīdu lobijs (pārsvars)(vairākumnieki – boļševiki) vēlējas redzēt Krimu brīvu no tatāriem, lai tur varētu nodibināt Lielizraēlu (no Abhāzijas līdz Rumānijai pa visu Melnās jūras piekrasti Odesas, Hersonas un Nikolajevas apgabalus ieskaitot).

 9. Kusturica uz vecuma dienām sakārojis kādu prāvāku Maskavijas ordeni panēsāt? Nu jau tiks. Ja kas, Baltkrievijā arī ar padomijas varu ir tā pārņemti, ka sākuši ledusskapju magnētiņus taisīt kā sovoku ordeņus – no finierīša, protams. Varēja kāds šim vīram kastīti ar tiem aizsūtīt. Oi, ne ne, dzīvoklis Muhosranskā gan jau arī arī tiks iedots, blakus Depardjē.

 10. krimas hans tak tā kā neiekļāvās tajā administrācijā?:) jeb emirs vēsturē jaunus faktus piemeklējis???

 11. Viegli runāt, kad kāds pa priekšu gājis un ar šaujamo ceļu tai viņa “tautu apvienošanai” iztīrījis. Vispār, šī teritorija ir piederējusi gan Turcijai, gan Grieķijai – laikā, kad nekādas krievu valsts vēl nebija. Un Ukraina to ieguva vēsturisku notikumu rezultātā. Varbūt Krieviju sadalīt pēc posma, kad francūži Napoleona laikā bija aizgajuši līdz Maskavai?

  • Интересно, волюнтаристкое и противозаконное решение Хрущёва вы называете «результатом исторических событий»? Кишка у вас тонка для раздела России, даже не мечтайте!

 12. redz kadu smuku ordeni uzdavinaaju,…aizmuguree -Krim nas….

  • Так Крым действительно наш! И вы ничего с этим сделать не сможете! Смиритесь.

   • Krim hujaš :-D…. Apdi..ies jūs esat ar savu Krimu…. Cilvēkiem elekrrību nespējat nodrošinat un totāla nabadzība… Toties Vova miljardus zog no savas tautas :-D….

    • Ну да, ну да. Великие укры вырыли чёрное море, и прочее в том же духе. Какое убожество. Сам обосрись от зависти. И электричества хватает, и воду для орошения добывают, и мост скоро достроят! И при этом никто от голода не умирает.

 13. Turcijai Krima piederēja daudz ilgāku laiku.

  Spriežot pēc dīvainajiem apgalvojumiem, Kusturica ir serbs, vai ne?

  • emir nav arabu vards?

   • Turcijai Krima kā teritorija nav piederējusi nekad. Tikai Krimas hans atzina savu vasaļa atkarību no Portas. Tas saglabāja viņa suverenitāti pār Krimu un Melnās jūras ziemeļu piekrasti, bet uzlika viņam par pienākumu karot kopā ar turkiem krievu turku karos un kārtīgi dabūt pa mici no Suvorova , Potjomkina , Rumjanceva. Viss tas beidzās ar hanistes likvidēšanu.

 14. nostaļģija pēc impērijas… nelaime jau tajā, ka negribēja Dienvidslāvijas tautas dzīvot kopā. Un, ja kusturicas tautasbrāļi nebūtu nodarbojušies ar slaktiņiem, varbūt arī nesabruktu dižā valsts.

  • Этническими чистками первыми начали заниматься мусульмане, особенно косовские албанцы. И продолжают это делать до сих пор.

 15. Latvieši sarkanie strēlnieki lēja savas asinis par Krimu un atkaroja to Pētera (Pjotra) Vrangeļa asinssuņiem IPK laikā

Draugiem Facebook Twitter Google+