Horoskopi un mistika
Horoskopi

Emocijas sitīs augstu vilni! Horoskops 23. jūlijam0

Dienas noskaņa

Šodien iespējami pārsteidzīgi lēmumi, kas var izraisīt pārpratumu virkni. Gaidāmas pēkšņas pārmaiņas ģimenē un sirds lietās. Neizmet loterijas biļetes, ja tās tev dāvinājuši draugi. Veiksme var izrādīties tavā pusē. Dzīvesbiedrs var sagādāt patīkamu pārsteigumu. Emocionālā dzīve būs vētraina.

Auns

Enerģētiski spēcīga diena. Daudziem Auniem būs dota milzīga enerģija, lai paaugstinātu autoritāti un nostiprinātu varu sabiedrībā. Pirms liela projekta noderīgi apmeklēt dievnamu. Ieteicams pavadīt laiku dabā. Ieteicama sarakste, kontakti, jauni sakari.

Vērsis

Sarežģīts periods. Iespējamas pēkšņas pārmaiņas ģimenē un sirds lietās. Šajā dienā Vērši tieksies pieņemt pārsteidzīgus lēmumus, kas var izraisīt pārpratumu ķēdi. Tas attiecas uz arī uz lietišķo dzīvi. Esi piesardzīgs, neuzticies pirmajam iespaidam.

Dvīņi

Diena var izrādīties īpaši veiksmīga, ja Dvīņi laikus atdos vecus parādus un pabeigs iesāktos darbus, lai ar pilnām tiesībām atpūstos. Neizmet loterijas biļetes, ja tās tev uzdāvinās draugi. Veiksme var būt tavā pusē.

Vēzis

Vientuļie Vēži var atrast jaunu mīlestību. Šīs zīmes pārstāvjus, kas ir ģimenes cilvēki, var patīkami pārsteigt dzīvesbiedrs. Lai ko arī neteiktu nelabvēļi par tavu otro pusīti, netici nevienam vārdam. Tie ir izdomājumi, tu pats/pati sapratīsi lietas būtību.

Lauva

Nav izslēgts, ka nesaskaņas ar tuvu cilvēku izsitīs tevi no sliedēm. Emocionālais uzbudinājums kļūs par šķērsli daudzās lietās. Parādīsies ļoti stipra vēlēšanās visu pamest un doties, kur acis rāda. Tev ir jānomierinās – visticamāk, tu neobjektīvi novērtē situāciju. Turklāt, visu pametot, pazemināsies tavs sociālais statuss.

Jaunava

Šīs dienas notikumi var pamodināt šīs zīmes pārstāvjos uzpūtību, godkāri, augstprātību. Iespējams, ka daudzām Jaunavām parādīsies asins saslimšanas, alerģija. Aizliegtas aknu, žultspūšļa operācijas, donoru procedūras. Labvēlīgs laiks, lai ārstētu plaušas.

Svari

Šodien iespējama dvēseles sašķeltība, emocionāla nestabilitāte, pastāvīga uzbudinātība līdz pat nervu satricinājumam. Neizbēgami dvēselisko pārdzīvojumu uzliesmojumi. Finanšu lēmumus atliec līdz rītdienai. Nedod solījumus un neaizņemies naudu.

Skorpions

Daudziem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem parādīsies liels kārdinājums pamest visus darbus un izklaidēties ar pilnu jaudu. Tomēr – lai dzīvotu ar plašu vērienu, nepieciešami līdzekļi. Diemžēl to tev var izrādīties nedaudz. Visus savus talantus un spējas, aktivitāti un uzņēmību tev ir jāizmanto naudas iegūšanai.

Strēlnieks

Vairākumam šīs zodiaka zīmes pārstāvju emocionālā dzīve būs ļoti vētraina, un tas var ne tikai traucēt viņu karjerai, bet nelabvēlīgu apstākļu gadījumā arī kļūt par jūtamu finansiālo zaudējumu un enerģijas tēriņu cēloni. Tev it kā no malas jāpaskatās uz savu dzīvi un jāsakārto savi romantiskie sakari un aizraušanās.

Mežāzis

Šī diena atnesīs jaunas iepazīšanās un braucienus. Tiesa, vairākiem Mežāžiem daudz laika prasīs mājokļa labiekārtošana. Gaidi labas ziņas, piedāvājumus, bet neko krasi nemaini.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Harmoniju starp tuviem cilvēkiem iedragās greizsirdība, dusmas un agresīva nevēlēšanās saprast tuva cilvēka viedokli. Nav tā, ka jauna iepazīšanās liks vilties, bet mudinās aizdomāties, vai ir vērts to turpināt. Neko pašlaik nemaini. Laiks visu saliks savās vietās.

Zivis

Nav izslēgts, ka attiecībās ar tuviem cilvēkiem radīsies problēmas. Izcelsies strīdi par šķietami sen saskaņotiem jautājumiem. Iespējama viesu ierašanās, kas izjauks tavus plānus. Izrādi savu spēju apvienot cilvēkus, lai paveiktu kopējus darbus.

LA.lv