×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
2. februāris, 2016
Drukāt

Emocijas var saost! Pārdabiskas sestās maņas, par kurām tu nenojaut (2)

1. Mēs spējam saost cilvēku personības un emocijas

1no4
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
Varbūt noder!

Lai plašāk uzzinātu par slēptām maņām un ielūkotos smadzeņu darbības noslēpumos, skaties raidījuma "Prāta spēles" 5.sezonu kanālā "National Geographic" otrdienās, plkst. 21.30, sākot no 2.februāra!

Ikviens mēģinājums pierādīt, ka cilvēkiem piemīt sava veida telepātisks sestais prāts ir cietis neveiksmi. Taču mums visiem ir dažādas papildu maņas, kuras mēs nekad neizmantojam vai arī neapzināmies, ka izmantojam.

Televīzijas kanāls “National Geographic” saistībā ar raidījuma “Prāta spēles” jaunāko sezonu ir apkopojis vairākas pārdabiskas sestās maņas, par kurām mēs, iespējams, pat nenojaušam.

Šajā pasaulē mums nereti nepieciešams saprast svešinieka nodomus sekundes laikā. Laimīgā kārtā, evolūcija ir piešķīrusi mums iespēju to paveikt. Spriest par cilvēku mēs varam pirms viņš vēl nav pateicis ne vārda. Daļēji tas saistīts ar šā cilvēka smaržu. Runa ir par zemapziņas signāliem, kas nāk no deguna.

Kādā zinātniskā eksperimentā atklājās, ka izprast cilvēka personību iespējams pēc tā, kā viņš smaržo. Pētnieki lūdza dalībniekiem uzvilkt vienu un to pašu kreklu trīs naktis pēc kārtas. Eksperimenta laikā viņiem neļāva lietot ziepes, dezodorantu vai kādu citu līdzekli, kas varētu nomākt dabisko ķermeņa smaržu.

Vēlāk citai cilvēku grupai lika pasmaržot šos kreklus un jautāja, kādas personības pazīmes visvairāk piemīt katra konkrētā kreklu valkātājam – dominēšana, neirotisms vai ekstraversija. Neticami, bet eksperiments uzrādīja neticamu saistību starp cilvēka smaržu un viņa personību. Tātad var secināt, ka ķermeņa smarža pastāsta par tevi tikpat daudz kā valoda vai uzvedība.

  1. Mēs spējam saost cilvēku personības un emocijas
  2. Sievietes ovulācijas laikā spēj sajust čūskas un homoseksuālus vīriešus
  3. Vīrietis sajūt, kad sievietei ir ovu
  4. Tavas acis spēj redzēt pat, ja esi a

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. tās ir dabiskas maņas, ne pārdabiskas:DD

  2. " Emocijas var saost! " Atbildēt

    … kad aiz dusmām norauj zobu …

Draugiem Facebook Twitter Google+