Latvijā
Politika

Emsis: Latvija bez Dūklava būs nelaimīga 28

“Kāds labums būs tagad nomainīt Dūklavu kungu, izstāstiet man! Viņš ir ļoti labs zemkopības ministrs, kas ir panācis to, ka zemkopībā ir miers. Vai Latvija būs laimīga bez Dūklava? Es par to ļoti šaubos,” bijušais Ministru prezidents Indulis Emsis apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, komentējot sabiedrībā izskanējušo viedokli par to, ka politiķiem, kuri piedalījušies oligarhu sarunās, būtu par to jāuzņemas atbildība.

Emsis uzskata, ka zemkopības ministram nebūtu jāatkāpjas no amata, jo vēl nav zināms, vai sarunas nav safabricētas. “Tas jau nav pierādīts. [Dūklavs] saka, ka tā nav taisnība, un es viņam ticu, jo viņš ir labs ministrs un ir izdarījis daudz laba Latvijas zemniekiem,” raidījumā norādīja ekspremjers.

Saistītie raksti

Emsis pauda pārliecību, ka izmaiņas Zemkopības ministrijas vadībā izraisītu negatīvas sekas zemkopības nozarē. “Kāds labums būs tagad nomainīt Dūklavu kungu, izstāstiet man! Viņš ir ļoti labs zemkopības ministrs, kas ir panācis to, ka zemkopībā ir miers. Tagad šūpojas visur kur. Vai jūs gribat tādu ministru, ka arī zemnieki būs kājās? Mums ir svarīgi zemniekiem izdarīt labu, nevis ļaunu,” raidījumā apgalvoja Emsis.

Emsis ir pārliecināts, ka Latvija bez Dūklava nebūtu laimīga: “Mani arī, kad toreiz dabūja nost no amata… Es jau laimīgs esmu! Un Dūklavs, nebūdams ministrs, arī būs laimīgs. Bet vai Latvija būs laimīga bez Dūklava? Es par to ļoti šaubos.”

LA.lv