×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 17. augusts, 2018
13. jūlijs, 2017
Drukāt

Emsis: Latvija bez Dūklava būs nelaimīga (28)

Indulis Emsis. Foto-LETAIndulis Emsis. Foto-LETA

“Kāds labums būs tagad nomainīt Dūklavu kungu, izstāstiet man! Viņš ir ļoti labs zemkopības ministrs, kas ir panācis to, ka zemkopībā ir miers. Vai Latvija būs laimīga bez Dūklava? Es par to ļoti šaubos,” bijušais Ministru prezidents Indulis Emsis apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, komentējot sabiedrībā izskanējušo viedokli par to, ka politiķiem, kuri piedalījušies oligarhu sarunās, būtu par to jāuzņemas atbildība.

Emsis uzskata, ka zemkopības ministram nebūtu jāatkāpjas no amata, jo vēl nav zināms, vai sarunas nav safabricētas. “Tas jau nav pierādīts. [Dūklavs] saka, ka tā nav taisnība, un es viņam ticu, jo viņš ir labs ministrs un ir izdarījis daudz laba Latvijas zemniekiem,” raidījumā norādīja ekspremjers.

Emsis pauda pārliecību, ka izmaiņas Zemkopības ministrijas vadībā izraisītu negatīvas sekas zemkopības nozarē. “Kāds labums būs tagad nomainīt Dūklavu kungu, izstāstiet man! Viņš ir ļoti labs zemkopības ministrs, kas ir panācis to, ka zemkopībā ir miers. Tagad šūpojas visur kur. Vai jūs gribat tādu ministru, ka arī zemnieki būs kājās? Mums ir svarīgi zemniekiem izdarīt labu, nevis ļaunu,” raidījumā apgalvoja Emsis.

Emsis ir pārliecināts, ka Latvija bez Dūklava nebūtu laimīga: “Mani arī, kad toreiz dabūja nost no amata… Es jau laimīgs esmu! Un Dūklavs, nebūdams ministrs, arī būs laimīgs. Bet vai Latvija būs laimīga bez Dūklava? Es par to ļoti šaubos.”

Pievienot komentāru

Komentāri (28)

 1. Ko tās divas Sorosa kazas tur pļerkst!

 2. Šūpojas visur kur. ……..

 3. Bez Duklava aizversies Kalsnavas spirta rupnica!

 4. Visi tie, kas Rīdzenes sarunu laikā bija pie varas, tās dēvē par vecu zupu vai šļuru vai izdomājumiem.
  Arī Emsis. Viņa runāšana, salīdzinot ar Ločmeli, bija vairāk kā nožēlojama. Novecojis Lemberga koferīša nēsētājs, aizmirsis, ka tieši Dūklavs ir viens no tiem, kuriem vides aizsardzība ir pofig.
  Latvijas Zaļā partija ir fikcija.

 5. Bez Emša takš nelaimīga nepalika!!!

 6. Maz izglītotu radījumu ņaudieni, bet Saskaņa berzē rokas ! Nosauciet katrs komentētājs trīs savus labos darbus. Manējie darbi: izaudzināti 4 bērni, visi dzīvo un veiksmīgi strādā Latvijā; kopā esam iekopuši dzimtas sētu; aktīvi un zinoši piedalos savas valsts veidošanā.

  • Par maz esi darījis, jo jūties pašapmierināts vispārejas tautas trūkuma un posta apstākļos. Nožēlojami!!!

 7. Jā, uz āfrikas cūku mēra rēķinu, valsts kase tika diezgan patukšota:)):)) nu vismaz savējiem, medniekiem, tika:)):))

 8. Pirmkārt, par to labo ministru man gan ir stipras šaubas, jo nekas jau ES nav panākts par labu Latvijas zemniekiem. Otrkārt, ja Dūklavs turpinās, pēc ministrēšanas brūvēt alu, tad kāda daļa no Latvijas būs laimīga, tieši tāpat, kad viņš vadīja alus brūzi:)):))

 9. Atradis koferīti? Nu nēēsi jau deputāts vai ministrs, lai to atrastu uz tumbočkas vai tualetē…

 10. Emsim stulbais traktors sabojāja karjēru.

 11. Un tāda domāšana ir visiem vecajiem kompartijas seskiem, ka viņi ir neaizvietojami un savos amatos jāsēž, kā savulaik Kremlī, kad iznesa ar kājām pa priekšu. Tā ir Latvijas traģēdija, ka tādi vada valsti, sēž Saeimā, valdībā un kūrē saviem bosiem pareizos likumus. Traģēdija ir arī vēlētāji, kuriem tāda pati domāšana un nespēj atlaist biedru stērbeles… Ko Dūklavs darīja Maskavā, kādi jautājumi tika saskaņoti, kā vārdā. Kāpēc neviens masu mēdijs par to nerakstīja, aizmaksāja vai aizbāza mutes?

 12. Labs,labs! Pat ļoti labs! Atbildēt

  Tikai ko konkrēti viņš zemniekiem ir izdarījis tik labu,ka bez viņa zemnieki būs pat nelaimīgi?!

 13. Latvija nebija laimīga ar Emsi, nepalika nelaimīgāka arī bez Emša. Uz progresu sāksim virzīties, kas būs valdība, kur vienam nepazūd portfelītis ar mīklainas izcelsmess naudu, citam atrodas zemes gabali uz svešieem vārdiem un slepenas darīšanas ar mums naidīgu valsti utt. Bet kamēr ļaužu un sevišķi to, kam uzticēta vara nav valstiskas apziņas un vara tiek izmantota personīgām vajadzībām, ir vajadzīga taisna tiesa.
  Bez Strīķes un Juraša gan Latvija palika nabadzīgāka. Bez Dūklava iztikim, varbūt nākošais tomēr būs godīgs.

 14. Emsi,tiesam nesmirdini gaisu.

 15. emsim vēl vajag otru traktoru

 16. Man gan šķiet, ka viņš ir tukša vieta, šis savulaik viens no četriem miljona meklētājiem, ja kāds vēl atceras tādu filmu par 4 jauniem l/s speciālistiem. “Četri meklē miljonu”.

 17. Emsi.nosauc konkretas lietas ko Duklavs izdarija labu zemniekiem. Bet visiem nevis dazhiem. Tris lietas,nu!

 18. Un šitais atrada savu portfeli ar kukuli? Tāds pats mēsls , bet smirdina gaisu!

 19. Emsim atmiņa vāja,aizmirsies bīdītā komisāre EP tagad jasargā Duklavs

 20. Emsi, Tev atkal tuksa runa. Silava Tu biji vertigaks. Tagad - liekulis un pielidejs. Atbildēt

  Salaspilietis

 21. Jā,visu laiku bijām tik laimīgi,tik laimīgi…nesmīdiniet!!

 22. Fuflo… Neaizvietojamu nav. Politiskā ētika prevelē pār vienkāršām zināšanām.

 23. Emša k-gs laikam ir aizmirsis,ka viņš amatu zaudēja tāpēc,ka ēdnīcā aizmirsa portfeli ar ”stipendijas naudu”savējiem deputātiem,kas bija nākusi no vētras pilsētas.Vai starp stipendiātiem nebija arī Dūklava vārds?Zemniekiem,lielajiem varbūt patiešām ir labi,bet man pilsētā ieraugot lauksaimniecības produktu cenas gan elpa aizraujas.Ja tā ir maksa par subsīdijām,tad gan laimība nav redzema.Sarunu īstenu vairs neapšauba pat ģenerālprokurors.Zaļiem jau bieži zaļums ir tikpat daudz cik ASV dolāram.

 24. Kā tad! Visiem asinsūcējiem liekas, ka pasaule bez viņiem ies bojā.

Draugiem Facebook Twitter Google+