Latvijā
Kriminālziņas

Vērienīgās krāpšanas upuris ir “parasta Latvijas sieviete, lauku cilvēks” 35

Parasta Latvijas sieviete, lauku cilvēks, tā par cietušo, kura kritusi par krāpniecības upuri, zaudējot 300 000 eiro, saka Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes priekšnieka vietniece Ilze Sokolovska.

“Es tagad nevaru raksturot cilvēku, kāds viņš ir – naivs vai nav naivs, vai viņš ir gudrs vai vēl kāds, nu, kā teikt parasta Latvijas sieviete, iedzīvotājs, lauku cilvēks,” sacīja I.Sokolovska.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Šā gada jūlijā Valsts policijā vērsās kāda sieviete, kura likumsargiem pastāstīja, ka, izmantojot populāru sociālo tīklu iepazīšanās vietni, virtuālā vidē uzsākusi saraksti ar kādu vīrieti, kura nolūkos esot bijis izveidot nopietnas attiecības. Vīrietis uzdevies par ASV pilsoni, kurš atrodas miera misijā Afganistānā.

Saistītie raksti

Brīdī, kad vīrietis jau iemantoja cietušās sievietes uzticību, kādā sarakstē viņš minēja, ka vēlas doties atvaļinājumā uz Latviju, tikai tam esot zināmi šķēršļi.

Ilgstošas sarakstes rezultātā, ar nolūku palīdzēt vīrietim atrisināt radušos situāciju, sieviete esot veikusi vairākus atsevišķus naudas pārskaitījumus – kopā vairāk nekā 300 000 eiro. Diemžēl šī rīcība sievietei sagādāja vilšanos un lielus zaudējumus.

LA.lv