×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.3°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
24. jūlijs, 2017
Drukāt

Vērienīgās krāpšanas upuris ir “parasta Latvijas sieviete, lauku cilvēks” (35)

CredPro_Nauda

Parasta Latvijas sieviete, lauku cilvēks, tā par cietušo, kura kritusi par krāpniecības upuri, zaudējot 300 000 eiro, saka Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes priekšnieka vietniece Ilze Sokolovska.

“Es tagad nevaru raksturot cilvēku, kāds viņš ir – naivs vai nav naivs, vai viņš ir gudrs vai vēl kāds, nu, kā teikt parasta Latvijas sieviete, iedzīvotājs, lauku cilvēks,” sacīja I.Sokolovska.

ENAP pārstāve. Ekrānšāviņš no skaties,lvENAP pārstāve. Ekrānšāviņš no skaties,lv

Šā gada jūlijā Valsts policijā vērsās kāda sieviete, kura likumsargiem pastāstīja, ka, izmantojot populāru sociālo tīklu iepazīšanās vietni, virtuālā vidē uzsākusi saraksti ar kādu vīrieti, kura nolūkos esot bijis izveidot nopietnas attiecības. Vīrietis uzdevies par ASV pilsoni, kurš atrodas miera misijā Afganistānā.

Brīdī, kad vīrietis jau iemantoja cietušās sievietes uzticību, kādā sarakstē viņš minēja, ka vēlas doties atvaļinājumā uz Latviju, tikai tam esot zināmi šķēršļi.

Ilgstošas sarakstes rezultātā, ar nolūku palīdzēt vīrietim atrisināt radušos situāciju, sieviete esot veikusi vairākus atsevišķus naudas pārskaitījumus – kopā vairāk nekā 300 000 eiro. Diemžēl šī rīcība sievietei sagādāja vilšanos un lielus zaudējumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (35)

 1. Interesanti, interesanti! Es laukos dzīvojot esmu kļuvis pliks un bass. bet sievietei -300000 taukšķi???

 2. Tie nav nekādi amerikāņi vai citi ārzemnieki, bet gan mūsu pašu cietumnieki! Cik gan lēetticīgas mēdz būt sievietes…bet ne tik, lai pārskaitītu tāaaadu naudas summu, pat ja tāda būtu.

 3. Parastai lauku sievietei 300 000 eiro???

 4. tas ir labi – parasta lauku sieviete , kas var palaist vēja 300 tūkstošus. Un vēl sūdzamies, ka Latvija slikta dzīve

 5. Vai nu tā ir, ka krāniņu lētāk nevarēja nopirkt? Par mazāku naudu taču varēja vai katru dienu mainīt.

 6. aptumšojās prāts

 7. Glupa kas glupa..trukst vardu..ka uz ko tadu var uzkerties..vai tad tv neskatas..goda vards ka no meness novelusies ..un sitadu naudu..kas vinam apkart pasaulei bij jabrauc desmit reizes
  …zoss gatava…pati vainiga

 8. Ko žēlojaties par slikto dzīvi, ja “parasts lauku cilvēks” tiek pie tādas naudas?

 9. Nu kaut kas te galīgi nelīmējas….

 10. Kur lauku sievietei 300 000 tūkstoši!!!

 11. Patiesības Ministrs Atbildēt

  krāpšana ir labdarība, karš ir miera misija.

 12. Un no kurienes “lauku cilvēkam”tāds piķis,lai varētu tā vienkārši aizsūtīt svešiniekam!

 13. Būs aitas ,būs cirpēji.
  Man viņas nav žēl nemaz

 14. Kā tad, pie mums tak jebkurai parastai lauku sievietei skapī glabājas 300 000 – 9,500 000, vairāk gan tika reti kuirai

 15. Lauku sieva,pie tam vēl ar debilitātes pazīmēm un 300 000 naudiņu ! Galīgi nesavienojamas lietas! Vai nu šis ir melu raksts,vai neveiksmīgi izdomāts brīdinājums draudziņu meklētājām.

 16. Viens no personāžiem ar dažādiem profila attēliem ir William Campbell. Pēc iejaukšanās, lai apturētu naudas izspiešanu, tika piedraudēts noslepkavot. Ir persona, no kuras turpina izspiest naudu. Ģimene atstāta bez līdzekļiem, visa alga tiek pārskaitīta….Ņemti kredīti, aizņēmumi no draudzenēm. Sieviete ir psiholoģiski apstrādāta, nozombēta.Visu laiku jāsūta nauda jaunas dzīves uzsākšanai….Rezultāts- sagrauta ģimene, depresija. Ziņojat policijai. Dodat repostu!

 17. ja debilitāte laukos parasta lieta, tad jā

 18. Parasta provinces tante Atbildēt

  Ej nu ej, kur ta parastai lauku sievinjai TADA nauda???Esmu parasta lauku sievinja Amerika, man labi ja dazi tukstosi sagrabinatos, un tos nu ne par kadu naudu neatdotu !

 19. Stulbuma vispār uz tiem ASV un tml ārzemju vīriešiem atbildēt un vispār laiku tērēt-shēma viņiem viena un tā pati- ļoti bieži atpazīstami kā ”googles tulkojumi”,ja nu kāda angliski neraksta,šķebīgi salani teksti,”samīlējušies”,grib nopietnas attiecības un tad rodas viņiem naudas problēmas,lai pabalstot un,ja atsaka,kļust agresīvi.(noskatījos,ka 2 paziņas tērēja laiku,tak saku,mīķš kundzes,attopieties,laiku tērēt,jo viņi nelasa Jūsu rakstītto,tik ”dzied savus tekstus- beigās šīs sāka ticētr,ka tie nav riktīgi.redz ko dod,ka mūsu sievietes tā noilgojušās labus vārdus dzirdēt un gatavas noticēt jebkuram pajoliņam un krāpniekam.
  Tā nu nav parasta lauku sieviete,ja pratusi nopelnīt naudu,dīvaini,ka tādus krāpniekus jau pa gabalu nevarēja atpazīt.

 20. Ja Jus visi ticat,tad es esmu negeris.Gribeja Bez Tabu izradities,bezsmadzenu radijums

 21. Ja,parasta lauku sieviete ar 300 stukam,lai mazak melo,no kuras pakalas izrava

 22. Sievietei smadzeņu vietā laikam biezputra.

 23. Tos ārzemju jefiņus var atpazīt pēc tā, ka viņu feisbuk lapās nav nekādas informācijas, ne draugu. Šeit jautājums, kur tā sieviete tik lielu naudu ņēma? Varbūt rakstā problēma ar nullēm, vai arī pašai sievietei kaut kas sajucis?

 24. Man arī pieteicās vīrietis no ASV ,dienot Afganistānā , Esot manī samīlējies ,vēlas iepazīties tuvāk utt. Atbildēju ,ka esmu ļoti trūcīga ,lāgā nepaēdusi ,lai mani pašu pabalsta …Pazuda ,kā ezītis miglā , Redz, kā izdodas tomēr sajaukt galvu . Ko nu tur vairs darīt ,jo tādu naudu neticu ,ka dabūs atpakaļ , mācība ir

 25. Kādus murgus te stāsta? Parasta lauku sieviete…!!!!

 26. Es zinu vienu sievieti, kura pakārās, jo tādas pašas shēmas rezultātā bij aprādos pāri galvai. Neviens neko pat nenojauta.

 27. Parasta lauku sieviete ar trešdaļu miliona- labi dzīvo parasti lauku ļaudis!

 28. zoss,kam bija 3000000???

 29. kur “vienkārša lauku sieviete”rāva 300 000 ? laukos pat banku aplaupot tik daudz nedabūt

Draugiem Facebook Twitter Google+