Ekonomika
Darbs un nauda

Enerģētikas uzņēmums “AJ Power Recycling” iegādājies atkritumu apsaimniekotāju “Latvijas zaļais fonds”0

Foto: Edijs Pālens/LETA

Enerģētikas uzņēmums AS “AJ Power Recycling” iegādājies atkritumu apsaimniekotāju SIA “Latvijas zaļais fonds”, informē “AJ Power” uzņēmumu grupas vadītājs Roberts Samtiņš.

Darījuma summa netiek atklāta.

Veidos konkurētspējīgākus piedāvājumus

Viņš atzīmēja, ka noslēgtā vienošanās par kapitāldaļu iegādi ļaus “AJ Power Recycling” veikt investīcijas atkritumu pārstrādē un attīstīt šķirošanas procesus, kas ir būtisks elements Dabas resursu nodokļa (DRN) administrēšanā. “Apvienojot abu uzņēmumu pieredzi un zināšanas, klientiem tiks nodrošināts labāks apkalpošanas serviss un konkurētspējīgāki piedāvājumi,” pauda Samtiņš.

Tāpat viņš informēja, ka “AJ Power” klientiem piedāvā piecu veidu pakalpojumus – elektroenerģiju, dabasgāzi, saules enerģiju, dabas resursu nodokļa apsaimniekošanas sistēmu un enerģētikas projektu īstenošanu, bet “Latvijas zaļais fonds” darbojas iepakojuma un videi kaitīgu preču apsaimniekošanas nozarē. “Tas, līdzās citiem pakalpojumiem, ir viens no “AJ Power” uzņēmumu grupas attīstības virzieniem,” piebilda Samtiņš.

Plāno turpināt attīstīties jaunos virzienos

Pēc viņa teiktā “AJ Power” ilgtermiņa plānos ietilpst darbības paplašināšana arvien jaunos virzienos, tostarp videi kaitīgu preču apsaimniekošanā, kur patlaban aktuālākais ir riepu reģenerācija, piemēram, izmantojot nolietotās riepas enerģijas ražošanai. Tāpat Valsts vides dienests ir pagarinājis līgumu “AJ Power Recycling” par izlietotā iepakojuma un vienreizlietojamo galda trauku un piederumu apsaimniekošanas sistēmu laika periodam no 2020.gada 1.janvāra līdz 2022.gada 31.decembrim.

Uzziņa:

“Latvijas zaļais fonds” nodrošina pilnu izlietotā iepakojuma un videi kaitīgu atkritumu apsaimniekošanas ciklu. Pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 8.decembra līdz 2018.gada 31.decembrim, “Latvijas zaļais fonds” strādāja ar 458 793 eiro apgrozījumu un 111 656 eiro peļņu. Kompānija reģistrēta 2017.gadā, un tās pamatkapitāls ir 50 000 eiro.

Saistītie raksti

Kompānijas vienīgais īpašnieks ir “AJ Power Recycling”, taču iepriekš kompānijas īpašnieki bija SIA “K.I.” (50%) un SIA “Dynamic” (50%). Kompānijas “K.I.” vienīgais īpašnieks ir Kaspars Kalpišs, bet “Dynamic” īpašnieki ir Solveiga Grīsle (51%) un Valērijs Cimermanis (49%), liecina “Firmas.lv” informācija.

“AJ Power” ir vietējā kapitāla enerģētikas uzņēmumu grupa, kas darbojas kopš 2014.gada. Uzņēmumu grupā ietilpst SIA “AJ Power”, AS “AJ Power Gas”, SIA “Cactus”, AS “AJ Power Solar” un AS “AJ Power Recycling”. “AJ Power” uzņēmumu grupas apgrozījums 2018.gadā bija 44,6 miljoni eiro. Kompānija “AJ Power Recycling” reģistrēta 2018.gada aprīlī, un tās pamatkapitāls ir 35 000 eiro. Kompānijas patiesie labuma guvēji ir Jānis Lielcepure, Anete Freiberga-Samtiņa un Roberts Samtiņš.

LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
Abonēšanas kampaņas pirmajā mēnesī audzis abonēto preses izdevumu skaits
17 stundas
LE
LETA
Ekonomika
VID varēs mazināt uzņēmēju risku tikt iesaistītiem krāpnieciskajos darījumos
17 stundas
IB
Indulis Burka
Ekonomika
Ieslēdzam apgaismojumu un ietaupām. Kā tas iespējams? 1
18 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Krievijas dezinformācijas apskats: Somiju mēģina “pievienot” Krievijai 1
6 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
“Sabiedrību nosauca par aitām….” Kariņš sašutis par atsevišķu deputātu uzvedību Saeimas sēdē
4 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
“Ventspils” Eiropas kausā turpina perfekti, nodrošinot vietu nākamajā kārtā
5 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
VIDEO. Ķīpsalā sāks būvēt Pīlēna projektēto multifunkcionālo ēku kompleksu olas formā
8 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Pusaudze izsauc uz mājām policiju, lai glābtos no dzērumā esošās mātes
4 stundas