Horoskopi un mistika
Ezoterika

Enerģētiskās spēka dienas no 21. līdz 30. septembrim. Piesaisti veiksmi un labklājību! 16

Foto – Fotolia

21. septembris

Augošs Mēness Svaru zvaigznājā nozīmē – pienācis laiks pilnvērtīgai atpūtai! Dienas pozitīvā enerģētika piemērota, lai pabeigtu iesāktos darbus, apkopotu rezultātus un sāktu kādus jaunus pasākumus imunitātes un organisma tonusa stiprināšanai.

Spēka diena piemērota, lai pievērstos radošai darbībai, kas balstīta darījumu partneru līgumos un savstarpējos kompromisos. Ceturtdien Jupitera ietekmē cilvēkiem radīsies iespēja analizēt lietišķas un privātās attiecības un izvairīties no sarūgtinājuma, kas saistīts ar nesaprašanos.

21. septembrī diena un nakts būs vienāda garuma. Šis laiks saistīts ar spēcīgām enerģijas plūsmām, kas noder rituālu veikšanai, kas saistīti ar veiksmes un labklājības piesaistīšanu.

25.-27. septembris

Saistītie raksti

Augošs mēness un Strēlnieka zvaigznājs pilda mūsu dzīvi ar pozitīvu enerģētiku, kas vērsta uz aktīvu sadarbību, personīgām attiecībām, visu iespējamu zinātnisko un sabiedrisko darbību.

Marsa enerģētika palīdz ātri atrisināt jebkuru birokrātisku jautājumu, bez grūtībām slēgt svarīgus līgumus, noformēt juridiskus iesniegumus. Šīm dienām raksturīgā mērķtiecība sniegs iespēju ātri gūt panākumus plānotajās lietās.

Astrologi 27. septembrī iesaka pievērst uzmanību arī garīgai izaugsmei, pavadīt laiku siltā ģimenes lokā un pārņemt vecākās paaudzes pieredzi.

LA.lv