Horoskopi un mistika
Horoskopi

Enerģijai un optimismam – jā! Horoskopi 22.janvārim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Iespējamas dažādas avantūras un negaidīti dzīves pagriezieni, tomēr diena ir enerģijas un radošā potenciāla piesātināta. Daudzi sajutīs dvēselisku un enerģētisku kāpumu, jutīsies optimistiski un romantiski noskaņoti. Iespējami pārsteigumi un dāvanas. Konkrētiem mērķiem un to sasniegšanai ieteicamas rīta stundas.

Auns

Šodien veiksme no tevis neatkāpsies līdz pat vakaram, taču visproduktīvākās būs tieši rīta stundas. Šis ir lielisks laiks, lai tu veltītu sevi attiecībām, radošiem darbiem un fiziskajām aktivitātēm. Ļoti piemērots laiks, lai kontaktētos ar bērniem, it īpaši tad, ja ir kāda problēma, kas jau sen “iestigusi” un neesi radis iespēju to ar bērniem izrunāt.

Vērsis

Vērsim šodien ir jāatrod savas enerģijas vispiemērotākais patēriņš. Veltī savus spēkus un enerģiju ģimenei, bērniem, mājas sakārtošanai, kā arī vari nodarboties ar dažādiem projektiem darbā, kas būs ļoti veiksmīgi. Pirmajā dienas daļā vari nodarboties ar dažādām fiziskajām aktivitātēm, bet vakarā doties, piemēram, ciemos. Vēlajās vakarā stundās, iespējams, vari justies mazliet saguris no notikumiem bagātīgās dienas.

Dvīņi

Liela iespēja, ka daļu no šodienas tu pavadīsi kopā ar saviem draugiem vai mīļoto cilvēku. Lieliska diena ballītēm un dažādiem sabiedriskiem pasākumiem. Taču atceries, ka kompānijās īpaši uzsvērt pašam savus talantus gan šodien nevajadzētu – tas ir – nevajadzētu censties izcelties uz citu cilvēku fona.

Vēzis

Vēžiem vēlams šodienu pavadīt neierastā atmosfērā, piemēram, kopā ar mazpazīstamiem cilvēkiem. Kontakti un iepazīšanās ar šiem cilvēkiem tālākā nākotnē tavā dzīvē spēlēs nozīmīgu lomu. Neaizmirsti veltīt laiku bērniem un viņus palutināt, piemēram, iegādāties viņiem kādu sen kārotu rotaļlietu. Iepriecini viņus!

Lauva

Veiksmīga diena arī Lauvām, bet visveiksmīgākās būs dienas pirmās puses stundas. Ja tu gribi kādam iepatikties, radi iespaidu uz šiem cilvēkiem kādā oriģinālā veidā. Liec sevi pamanīt! Labs laiks, lai pievērstos treniņiem sporta klubā vai brīvā dabā.

Jaunava

Šodien nav vēlams dibināt jaunus kontaktus, šī diena tam nav piemērota. Tāpat arī visu dienu to mocīsies ar sajūtu, ka tev ir ļoti daudz radošu ideju, taču tu nezini, kā tās pielietot. Nogaidi. Risinājums atnāks pats.

Svari

Svarus šodien pievilinās viss, kas ir saistīts ar sabiedrību – ballītes, pasākumi, prezentācijas utt. Diena, starp citu, veiksmīga arī tādām lietām kā publiskas uzstāšanās. Ir iespēja pievērst kāda cilvēka uzmanību, kas tev ir nozīmīga.

Skorpions

Tev ir jāredz skaidrs mērķis, lai tu varētu uz to doties. Ja tu pats to neredzi, kā gan vari redzēt turp ceļu? Šī diena no tevis prasīs arī “ieguldījumus” – spēku un enerģiju, kā arī finansiālus tēriņus. Ja tu nejūti motivāciju kaut ko uzsākt vai neredzi tam jēgu, labāk nemaz neķeries klāt, jo rezultāts tāpat nebūs veiksmīgs.

Strēlnieks

Tu vari sajusties ļoti romantiski noskaņots, pilns entuziasma, enerģisks un pat radošs. Tieši tā tev šodien savi spēki arī ir jāiztērē. Daudzi Strēlnieki pievērsīsies kādiem sen aizmirstiem, bet ļoti mīļiem vaļaspriekiem. Sasniegumiem biznesā un darbā ļoti veiksmīgas gaidāmas rīta stundas.

Mežāzis

Šodien tu vari nebaidīties “iziet” no rāmjiem. Ar ierastām, ikdienišķām lietām šodien vēlams nenodarboties: tevi tāpat notikumi novirzīs no ceļa visas dienas gaitā. Toties “sānu celiņos” tu atradīsi daudz un dažādas iespējas, kas tevi iedvesmos un cels spārnos.

Ūdensvīrs

Nevajadzētu pretendēt uz līdera pozīcijām. Harmoniskas attiecības ir lieliskākais risinājums, kāds šodien iespējams. Iemācies piekāpties gan darba jautājumos, gan privātajā dzīvē – tas tev atalgosies jau pavisam tuvā nākotnē.

Zivis

Pat ikdienišķās lietās tev šodien vajadzētu ieklausīties savā sirdsbalsī – tā tevi nepievils. Ja tu visu dienu grasies pavadīt birojā, zvaigznes iesaka tev nodibināt draudzīgas attiecības ar tiem kolēģiem, ar kuriem līdz šim nebija tas izdevies, taču izvairies no pārlieku atklātas kontaktēšanās ar priekšniecību: atšķirībā no līdzvērtīgiem amata kolēģiem, tamlīdzīgu distances samazināšanu no tavas puses augstāk stāvošas personas var pārprast.

LA.lv