×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
5. februāris, 2013
Drukāt

Enerģiju harmonizētājs, vidutājs Uldis Vidžus (2)

Foto no grāmtas "100 dziednieki Latvijā"Foto no grāmtas "100 dziednieki Latvijā"

Jau satiekoties, nevar nesajust no viņa plūstošo spēku. Tikai vēlāk kļūst zināms, ka Uldis Vidžus reiz ir bijis profesionāls sportists, biatlonists. Šodien Uldis ir Latvijā pirmais sertificētais elektromagnētisko lauku balansēšanas tehnikas speciālists, kurš māca cilvēkiem, kā sakārtot viņu enerģētiku, palīdzot atbrīvot katrā no mums snaudošās spējas un īpašības un apgūstot prasmi dzīvot “šeit un tagad”.

 

 

Uldis Vidžus. Sertificēts elektromagnētisko lauku balansēšanas tehnikas speciālists. Praktizē Rīgā

 

– Mūsdienās cilvēkos palicis ļoti maz no tās enerģijas, kas viņos bija ielikta pirmsākumā. Visa pārējā atstāta iepriekšējās dzīvēs, un šo vezumu mēs nemitīgi velkam līdzi. Vēlamies atrast sevī jaunus talantus, bet nespējam, jo visa enerģija un griba ir enerģētiski sakalta ar šo pagājušo pieredzi, – saka Uldis.

Viņš ir pārliecināts, ka, cīnīdamies ar ikdienas nepatikšanām, mēs pārāk bieži aizmirstam, ka atslēga mūsu brīvībai un labsajūtai rodama nekur citur kā gara un ķermeņa pilnīgā vienotībā.

Tie var šķist vien patētiski vārdi, tomēr aizdomāsimies – vai nav tā, ka pārāk bieži  nesasniedzam to, pēc kā tiecamies, tāpēc ka mums pa priekšu iet bailes vai pārlieka pieķeršanās pagātnes notikumiem, lietām, cilvēkiem? Aiz baiļu vai nedrošības vairoga nereti zaudējam spēju racionāli novērtēt savas konkrētā brīža iespējas.

Kā izkļūt no šā apburtā loka? Uldis saka: galvenais esot palaist vaļā pārmēra lielo enerģiju, kas bieži vien pat neapzināti ir piesaistīta pagātnes notikumiem. Tikai tā spēsim atbrīvot neierobežotās iespējas, kas mīt katrā no mums. Un to var paveikt, tikai atrodot ceļu pašam pie sevis.

– Es teiktu – sazemējoties, rodot saikni ar Zemes un Visuma enerģijām, jo tieši to jau arī māca senās Austrumu filozofijas un cīņas mākslas. Tas ir vissvarīgākais, bet arī visgrūtākais, – piebilst Uldis.

“Brīnumnūjiņa”, kas Uldim palīdzējusi izkļūt no morālo un fizisko ciešanu loka, bijusi amerikānietes Pegijas Fēniksas Dubro radītā cilvēka elektromagnētiskā lauka balansēšanas tehnika. Ar šo mācību Uldis vispirms iepazinies Igaunijā, bet tad nolēmis doties pie pašas tās radītājas uz Spāniju, kur Pegija Dubro tobrīd vadīja mācību nodarbības.

Kāda tad ir šīs daudziem nezināmās garīgās prakses būtība? Ikvienu no mums aptverot elektromagnētisks režģis. Attēlā tas izskatoties kā ovāls oreols vai arī kā ola – kāds nu apzīmējums katram labāk patīk. Uldis skaidro – atšķirībā no auras, ko daudzi iztēlojoties kā migliņu, elektromagnētiskais lauks esot cilvēka enerģijas anatomija. Tajā saglabājoties visas ziņas par viņa pagātni un nākotni, par viņa rakstura īpašībām, spēju dot un saņemt.  Elektromagnētisko  lauku veidojot divpadsmit garām šķiedrām līdzīgi enerģijas veidojumi – pa trim ķermeņa priekšā, aizmugurē, labajā un kreisajā pusē. Tie savienojoties apmēram 60 centimetru augstumā virs cilvēka galvas (augšējā enerģētiskajā centrā) un tādā pašā attālumā zem viņa kājām (apakšējā enerģētiskajā centrā).

Šobrīd Latvijā elektromagnētiskā lauka balansēšanas tehniku pirmo četru fāžu praktizētāja līmenī esot apguvuši ap divdesmit  cilvēku. Uldis ir vienīgais, kurš to praktizē pilnībā (12 fāžu līmenī), turklāt viņam ir arī skolotāja kvalifikācija. Viņš nesauc sevi par dziednieku, jo neviens šīs jomas speciālists nevarot atbrīvot cilvēku no informācijas, ko viņš nes sev līdzi. Drīzāk – par vidutāju, kurš palīdz klientam rast pazaudēto saikni ar savu patieso garīgo būtību.

– Cilvēka ķermenis ir sistēma, kas spējīga pašatjaunoties, vienīgi tai ir jādod brīvība – no pagātnes atmiņu nastas, no bailēm, neuzticēšanās – visa, kas cilvēku  ierobežo un gluži kā enkurs tur uz vietas. Aizmugures informatīvajās šķiedrās, piemēram, atrodas ziņas par cilvēka iepriekšējām dzīvēm. Mēs nespējam neko pārmainīt šajā pagātnes matricā, tomēr lauka regulēšanas seansu laikā varam atbrīvot šo pārlieku aktīvo pagātnes enerģiju, panākot, ka tā vairs cilvēkam netraucē, – stāsta Uldis.

Kā tad īsti notiek noslēpumainie enerģijas balansēšanas seansi? Izrādās, katrs no tiem (pavisam ir 12 seansu) ilgst apmēram stundu. Pirmajās četrās reizēs klients guļ uz masāžas galda un saņem enerģiju caur praktizētāja rokām. Nākamajos četros seansos  viņam arī pašam aktīvāk jāpiedalās procesā. Piektā seansa sākumā cilvēks saņem īpašas kārtis. Uz tām simboliskā veidā attēlotas rakstura īpašības, kuras viņš izvēlas attīstīt.

– Katrs paņem to, kā viņam pietrūkst. Varbūt tā ir mīlestība, drosme, cēlsirdība vai komunikācijas spējas. Katrai īpašībai cilvēka ķermenī atbilst noteikti enerģētiskie punkti. Klients pats nosaka, kuras īpašības viņam nepieciešamas, un seansos mēs tās  aktivizējam, – skaidro Uldis.

Lai enerģijas balansēšanas seansam būtu rezultāts, cilvēkam arī pašam ar sevi jāstrādā. Jācenšas atbrīvoties no nevajadzīga stresa, ilūzijām, priekšstatiem, mēģinot saprast, kādā veidā Visums sniedz ziņu, lai viņš spētu sevi mainīt.

Uldis saka – mēs cits ar citu sazināmies enerģijas valodā, vien bieži nenovērtējam tās nozīmību un iedarbības spēku.

– Viens no galvenajiem klupšanas akmeņiem, ar ko saskaras daudzi mani klienti, arī, piemēram, meklējot darbu, ir  baiļu struktūra, kas daudzos no mums ir ielikta līdz ar mātes pienu. Seansos cenšamies šīs bailes ieraudzīt un no tām atbrīvoties, vietā radot “šeit un tagad” sajūtu – vienīgo veidu, kā cilvēks var rast sevī iekšējo harmoniju.

Ikdienā viņam bieži nākoties novērot, ka cilvēku domāšana, it sevišķi šobrīd, ir ļoti piesārņota ar negatīvām ziņām un priekšstatiem.

Mūsu galvās koncentrējas tik daudz enerģijas, ka tā burtiski materializējas, bet pārējais ķermenis no tā ārkārtīgi cieš.

– Cilvēks savu ikdienu faktiski nepavada ar informāciju, ko nes sevī, bet tikai ar to, ko saņem no ārpuses. Mūsu galvās tagad koncentrējas tik daudz enerģijas, ka tā burtiski materializējas, bet pārējais  ermenis no tā ārkārtīgi cieš. Sāp galva, ir reiboņi, asinsvadu problēmas. Tomēr nav tā, ka mums nav citas iespējas, kā tikai uzsūkt šo negatīvo ziņu gūzmu. Mums tas jāapzinās un nav tai jāpakļaujas, –  uzsver Uldis.

Viņš ir pārliecināts – ja gribi pārmainīt pasauli, sāc ar sevi. Jo, cilvēkam sākot ar sevi strādāt, viņa vibrācijas sasniedz arī apkārtējos, lai gan sākumā viņi varbūt īsti neizprot notiekošo.

 

 

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nu i kur ir komentāri?

Draugiem Facebook Twitter Google+