×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
19. aprīlis, 2013
Drukāt

Energoefektivitāte mājsaimniecībām


Foto - LETAFoto - LETA

Pirmdien, 22. aprīlī, pulksten 13 ES māja ikvienu interesentu aicina apmeklēt semināru “Energoefektivitātes ABC – praktiski padomi mājsaimniecībām”. Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt, kā, mainot ieradumus, ikdienā iespējams samazināt enerģijas patēriņu par 10%, tādējādi saudzējot dabu un ietaupot naudu.


 

Seminārs tapis sadarbībā ar AS “Latvenergo” Energoefektivitātes centru (EEC), un tā ietvaros eksperti – centra vadītāja Biruta Ģine un elektroinženieris Andris Spīdāns – sniegs praktiskus padomus par tematiem, kas aktuāli ikvienai mājsaimniecībai:

Telpu apsilde – kā palielināt tās efektivitāti?

Kas jāzina par ūdens sildīšanu?

Kā veicināt efektīvu ūdens izmantošanu?

Ēdienu gatavošana – kā ietaupīt enerģiju šajā procesā?

Apgaismojums – vai tumsa ir risinājums?

Kas jāzina par televizoru, datoru un citu ikdienas elektroierīču lietošanu?

Tāpat interesentiem būs iespēja uzdot arī savus jautājumus par enerģijas taupīšanu ikdienā un saņemt speciālistu ieteikumus.

EEC darbojas kopš 1997. gada, un tā mērķis ir veicināt sabiedrības informētību par jaunākajām tehnoloģijām un elektroierīcēm, par drošu un efektīvu elektroenerģijas izmantošanu mājsaimniecībās un uzņēmumos.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Pasākums tiek organizēts tematiskā mēneša ietvaros – aprīlī ES mājā īpaša uzmanība tiek pievērsta vides jautājumiem.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+