Ekonomika
Īpašums

Energokompānija “Enefit” paziņos svarīgus jaunumus mājsaimniecībām0

Foto: Shutterstock

Lai arī pērn elektrības piegādātāju mainījuši jau 6% Latvijas mājsaimniecību, par elektrības iegādes iespējām interesējas daudz lielāka daļa patērētāju, portālam “LA.lv” pastāstīja energokompānijas “Enefit” pārstāve Zane Plone.

Puse Latvijas mājsaimniecību ieinteresētas mainīt elektroenerģijas piegādātāju

“Enefit” veiktais pētījums liecina, ka gandrīz puse jeb 45% aptaujāto mājsaimniecību vismaz reizi gadā izvērtē iespējas mainīt savu elektroenerģijas piegādātāju.

Vienlaikus patērētāji norāda, ka sadarbība ar esošo pakalpojuma sniedzēju turpinās galvenokārt ieraduma un labāku alternatīvu trūkuma dēļ.

Šī gada martā Baltijā lielākā elektroenerģijas ražotāja “Eesti Energia” meitas uzņēmums “Enefit” uzsāks elektroenerģijas tirdzniecību Latvijas mājsaimniecībām, piedāvājot jaunu cenas noteikšanas modeli un atjaunīgo energoresursu izmantošanas iespējas.

Sīkāku informāciju par elektroenerģijas tirgus atvēršanu mājsaimniecībām kompānija sniegs nākamnedēļ, 5. martā.
Saistītie raksti

Tad kompānijas pārstāvji iepazīstinās arī ar uzņēmuma stratēģiju, elektroenerģijas tirgus atvēršanu mājsaimniecībām, piedāvājumu Latvijas patērētājiem un ieskatu pētījumā par mājsaimniecību aktivitāti tirgū.

Pasākums notiks otrdien, 5. martā, plkst. 11 Rīgas Centrāltirgus Sakņu paviljonā

Pasākumā piedalīsies:

• Jānis Bethers, Enefit valdes priekšsēdētājs;
• Mārtiņš Vancāns, Enefit Mājsaimniecību segmenta vadītājs.

Programmā:

• Enefit izaugsmes stratēģija un mērķi;
• ieskats Enefit veiktajā pētījumā par Latvijas mājsaimniecību aktivitāti elektroenerģijas tirgū;
• piedāvājums mājsaimniecībām, kas ietver Latvijas tirgum jaunu tarifu noteikšanas modeli un atjaunīgo energoresursu produktus.

LA.lv