Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
1. novembris, 2013
Drukāt

“Eņģeļi pār Latviju” atklāj “Eņģeļu ekspresi” (1)

Engeli_5

Šodien, 1. novembrī, ar īpašu auto – “Eņģeļu ekspresis” – tiek atklāta “Swedbank” rīkotā labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju”.

Ekspresis savu ceļojumu sāks jau rīt, 2. novembrī, un pirmā pieturvieta būs Jelgava, kurā iedzīvotāji tiks aicināti ziedot krājkasītēs uzkrātās monētas cēlam mērķim – šī gada akcijas “Eņģeļi pār Latviju” smagi slimo bērnu ārstēšanai.

Ikvienu uz vietas gaidīs un draudzīgi sveiks LNT raidījumu vadītāji Māris Grigalis, Kristīne Garklāva un citi. Uz labiem darbiem jelgavniekus aicinās Latvijas Neatkarīgās televīzijas ētera personība Liene Bērziņa, priekšnesumus sniegs Jelgavas Tirkīza kora ansamblis, bērnu un jauniešu centra “Junda” popgrupa “Lai skan” un citi jaunie talanti. Katrā pilsētā kopā ar “Eņģeļu ekspresi” viesosies dažādi mākslinieki, mūziķi un atbalstītāji. “Eņģeļu ekspresis” viesosies 26 dažādās Latvijas pilsētās līdz pat 15. decembrim. Savukārt 15. decembrī LNT tiešraidē norisināsies lielais akcijas noslēguma labdarības koncerts.

Šogad savu sargeņģeļi gaida un uz visu palīdzību cer piecgadīgā vecā Annija Aleksejeva, vienu gadu vecā Evelīna Jonase, septiņus gadus vecie Kate Kronberga un Raivis Kristiāns Lukjanovs. Lai bērni dzīvotu, kopumā nepieciešami 39 992 lati. Vairāk par slimajiem bērniem un palīdzību, kas viņiem nepieciešama, varēsiet lasīt mūsu laikraksta turpmākajos numuros, jo akciju informatīvi šogad atbalsta arī laikraksts “Latvijas Avīze”.

Rūta Dimanta, Ziedot.lv vadītāja, gaidot labdarības akciju, teic: “Eņģeļi pār Latviju” katru gadu piepulcina savā draugu saimē arvien vairāk Latvijas ļaužu, jo esam sirsnīga un atsaucīga sabiedrība. Man šķiet simboliski, ka šogad mēs ne tikai lūdzam palīdzību bērnu ārstniecībai, bet īpašā “Eņģeļu ekspresī” dodamies ciemos pie akcijas draugiem visā Latvijā, lai satiktos un kopā ieskandinātu svētkus.”

Katrīne Pasternaka, labdarības projektu “Eņģeļi pār Latviju” un “Labestības diena” veidotāja: “Gaidot Ziemassvētkus, ir skaidri zināms, ka satiksimies akcijā “Eņģeļi pār Latviju”. Satiksimies, lai palīdzētu, lai izjustu kopā būšanas, dāvināšanas un saņemšanas prieku. Mums jāatceras, ka katram dāvinājumam ir milzu vērtība – vēlme palīdzēt, un par to jums nebeidzams paldies! Priecāsimies par katru, kurš šajā dienā būs kopā ar mums un izbaudīs lielisko atmosfēru, kas valda šajā dienā!”

Sniegt savu atbalstu ir iespēja gan “Rimi” un “Supernetto” veikalos, kur no 8. novembra būs izvietotas “Eņģeļu pār Latvija” ziedojumu kastītes, “Swedbank” internetbankā un filiālēs, portālā ziedot.lv un zvanot uz 90006383 (maksa par zvanu Ls 1.00).

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Cik tas ir pretīgi un kaitinoši! Vai tad tiešām paši to nejūt! Tā TV reklāma vienkārši sabojā visai dienai omu! Brauc ar furgonu nabaga lauku bērniņiem izkratīt sūri krātos santīmiņus no cūciņām…..brrrr ….Tak stūrējuši būtu pa Jūrmalas villām un kotedžiem, bankām, n-tajiem LVmiljonāriem un miers Jums būtu virs zemes!

    Nevaru vien sagaidīt kad tas ārprāts beigsies! Nu galīgi nepārdomāta, nežēlīga un pretīga reklāmas akcija!……..nav runa par ziedošanu vispār!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+