Mobilā versija
+13.3°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Svētdiena, 23. jūlijs, 2017
29. novembris, 2013
Drukāt

“Eņģeļu ekspresis” ceļo
 (1)

Foto - LETAFoto - LETA

“Eņģeļu ekspresis”, kurš šoruden dodas uz tuvām un tālām Latvijas pilsētām, lai smagi slimu bērnu ģimenēs ienestu cerību un spēku, jau viesojies 13 Latvijas vietās un turpina ceļu.

Šovakar plkst. 17.30, tieši laikā, kad tiek iedegta Ziemassvētku egle, to varēs sastapt pie Valmieras kultūras centra. Rīt “Eņģeļu ekspresis” dosies uz Cēsīm, kur piestās pulksten 11 Rožu laukumā. Te apmeklētājus priecēs jauno mūziķu priekšnesumi. Pasākumā piedalīsies arī novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs. Svētdien, 1. decembrī, “Eņģeļu ekspresis” būs sastopams divās pilsētās. Priekšpusdienā pulksten 11 tas piestās Stacijas laukumā Siguldā, bet piecos vakarā – Pilsētas laukumā Talsos. “Eņģeļu ekspreša” vizītes laikā Talsos tiks iedegta arī pilsētas lielā egle.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (7)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+