×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
27. aprīlis, 2012
Drukāt

“Eņģeļu mājai” veidos arī otro sezonu

kucinska_inese1

Latvijas Televīzijas (LTV) oriģinālseriālam “Eņģeļu māja” gaidāma arī otrā sezona, aģentūru BNS informēja televīzijas pārstāvis Jānis Kalve. Ar ziepju operas 50.sēriju ceturtdien, 26.aprīlī, beigsies “Eņģeļu mājas” pirmā sezona. Seriāla pirmās sezonas sērijas LTV demonstrēja no šā gada janvāra sākuma līdz aprīļa beigām.

Režisora Armanda Zvirbuļa veidotajā seriālā lomas atveido Inese Kučinska, Ģirts Jakovļevs, Lilita Ozoliņa, Ivars Puga, Intars Rešetins, Dita Lūriņa, Egons Dombrovskis, Ieva Puķe, Skaidrīte Putniņa, Tālivaldis Lasmanis, Artūrs Krūzkops un daudzi citi aktieri. Seriāla scenārija autori ir Evita Sniedze un Jānis Zandbergs.

Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras “TNS Latvia” dati liecina, ka martā seriāls ik vakaru sasniedza 79 tūkstošu lielu auditoriju.

Sabiedriskās televīzijas veidoto oriģinālseriālu atkārtojumos nākamajā dienā noskatās vēl 26,8 tūkstoši.

Šis nav vienīgais latviešu seriāls, kas pašlaik ir redzams LTV ēterā, jo pirmdienas vakaros tiek demonstrēts seriāls “Savējie”.

LTV “Eņģeļu  māju” sāka demonstrēt šā gada sākumā. Tas nomainīja iepriekšējo nacionālo oriģinālseriālu “Būt mīlētai”, kura reitingi saskaņā ar mediju vēstīto iepriekš bija 66 tūkstoši skatītāju katrai sērijai, lai gan televīzija bija cerējusi uz daudz lielāku skaitītāju skaitu – 150 līdz 200 tūkstošiem.

Jau ziņots, ka lielu rezonansi pirms vairākiem gadiem izraisīja LTV vadības lēmums naudas trūkuma dēļ neturpināt uzņemt seriālu “Neprāta cena”, kuru veidotāji pārgāja uz komerctelevīziju, kur sāka veidot ziepju operu ar nosaukumu “UgunsGrēks”. Tagad rit jau tā septītā sezona. Saskaņā ar “TNS Latvia” marta datiem tā ir viena no populārākajām pārraidēm Latvijā, jo seriālu skatās 233 tūkstoši skatītāju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+