Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
10. februāris, 2015
Drukāt

Ēnu dienā RSU lielākā interese par ķirurga un zobārsta profesiju

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Rīt, 11. februārī, Ēnu dienā Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) uzņems 80 skolēnu, kuri ēnos dažādu specialitāšu docētājus-ārstus un administratīvos darbiniekus. Uz 26 RSU vakancēm bija pieteikušies 400 jauniešu. Lielākā interese bijusi par ķirurga un zobārsta vakanci, kur uz iespēju ēnot attiecīgo speciālistu pretendēja līdz pat 60 interesentu.

Kopumā RSU Medicīnas fakultātes Ķirurģijas katedras docētājus ēnos 24 motivētākie skolēni, tik pat liels jauniešu skaits vēros RSU Stomatoloģijas fakultātes docētāju ikdienas darbu.

Skolēni lielu interesi izrādījuši arī par ēnošanu RSU Anatomikumā, Medicīnas fakultātes Ortopēdijas katedrā, Neiroloģijas un neiroķirurģijas katedrā, Bioķīmijas laboratorijā un Bioloģijas un mikrobioloģijas katedrā.

Visvairāk ēnu RSU būs no Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas, Tukuma Raiņa ģimnāzijas, Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja un Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas. Ēnot RSU pasniedzējus būs ieradušies arī skolēni no Rojas, Ventspils, Viesītes, Jēkabpils u. c. Latvijas pilsētu skolām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (26)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+