×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
27. februāris, 2012
Drukāt

EP deputāts atgādina par morāli


EP deputāts, Lauksaimniecības komitejas koordinators Eiropas Konservatīvo un reformistu grupā Dž. Nikolsons vizītes laikā Latvijā izteica atbalstu Latvijas vēlmei ES lauksaimniecības politiku padarīt taisnīgāku.

 

Viņš prognozēja, ka ES budžeta izstrādē nozīmīgs būs Īrijas prezidentūras laiks nākamā gada pirmajā pusē, kad vajadzētu panākt politisku vienošanos par budžetu, citādi nacionālās valdības un ES institūcijas nepagūs budžetu līdz galam pieslīpēt un sagatavoties ieviešanai.

“Ja bērnam atņem konfekti, viņš skaļi kliedz, un šinī gadījumā ir līdzīga situācija. Tomēr 15 veco dalībvalstu vārdā varu apgalvot – mums ir pienākums nodrošināt daudz godīgākas konkurences apstākļus. Tas ir morālais veco dalībvalstu pienākums – ātrāk atrisināt šo situāciju. Tas nav izdarāms dažu dienu laikā sarežģītajos apstākļos, ko patlaban piedzīvo eirozona, kā arī atsevišķas valstis – Grieķija, Īrija, Portugāle. Tomēr nedrīkst pieturēties vienvirziena pieejai un mūžīgajam dalījumam vecajās un jaunajās dalībvalstīs,” rezumēja britu politiķis.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+