×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
1. novembris, 2014
Drukāt

EP neievēlētā Vaidere ieņems Dombrovska vietu EP (7)

Foto-LETAFoto-LETA

Eiropas Parlamentā (EP) neievēlētā Inese Vaidere (V) ieņems Eiropas Komisijas (EK) viceprezidenta eiro un sociālā dialoga jautājumos Valda Dombrovska (V) vietu EP, aģentūrai LETA apliecināja Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK).

Maijā notikušajās EP vēlēšanās Vaidere saņēma 40 015 plusus un 21 517 svītrojumus, atstājot viņu “Vienotības” saraksta piektajā vietā, savukārt līdzšinējais EP deputāts Dombrovskis, kurš vēlēšanās saņēma 148 056 plusus un 6214 svītrojumus, ar 1.novembri sāks darbu jaunajā EK, ļaujot Vaiderei ieņemt viņa vietu.

Vaidere aģentūrai jau iepriekš LETA neslēpa gandarījumu, ka nākamais EK priekšsēdētājs Žans Klods Junkers Dombrovskim uzticējis EK viceprezidenta eiro un sociālā dialoga jautājumos amatu, jo “nelielas valsts pārstāvim, kurš iecelts tik atbildīgā amatā, tas ir augsts novērtējums gan Latvijai, gan viņam personīgi”.

Vaicāta par profesionālo darbu pēc EP vēlēšanām, Vaidere norādīja, ka joprojām ir Latvijas Universitātes (LU) Ekonomikas un vadības fakultātes profesore.

“Šo darbu es neesmu pārtraukusi kopš universitātes beigšanas, es visu laiku strādāju universitātē,” sacīja bijusī deputāte, atzīstot, ka pēc desmit gadu intensīva darba EP esot atļāvusies pāris nedēļas arī atpūsties.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Visu cieņu Vaideres kundzei, priecājos ,ka viņa strādās EP.Viņa bij tā, kas, patstāvīgi adgādināja Latv.okupāciju.

  2. Liels paldies Inesei par ražīgo, Latvijai nepieciešamo darbu EP, tomēr patreiz saeimā jūtams liels, uz ekonomiskām zināšanām balstīts, prāta deficīts. Tieši Vaideres kundzes klātbūtne te būtu īpaši noderīga.

  3. Apsveicu Vaideres kundzi. Viņa jau ir daudz izdarījusi mūsu valsts labā un vēl izdarīs, jo Eiropā ir plašs darba lauks ar ko strādāt.

  4. Какая уж там совесть,если дзимтене в опасности:)))))))

  5. LANAI- nu lej ar mēru ,tauta nevis nabadzīgāka bet slinkāka ,nevīžīgāka paliek.

  6. Kā kvalitatīvi var visu apvienot? Kads no tā visā lābums Latvijāi? Profesore,EP? Toties,tauta paliek arvien nabadzīgaka.

    • Nevajaga staastiit parastaas bleenjas, ka latvieshi dziivo badaa un nabadziibaa! Taa mees pashi tikai mudinam latvieshus izceljot. Bet jaareekjinaas ar to, ka deelj sankcijaam un nepiecieshamo brunjoshanos valdiibai straadaat nebuus viegls darbs. Bet taisni tad latvieshiem jaaturaas kopaa, jaatbalsta valdiiba taas darbaa!

Draugiem Facebook Twitter Google+