Mobilā versija
+14.3°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
22. maijs, 2014
Drukāt

EP vēlēšanas: pirmajā iepriekšējās balsošanas dienā nobalso 20,7 tūkstoši

Foto: LETAFoto: LETA

4.vēlēšanu iecirknī Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskolā notiek iepriekšējā balsošana Eiropas Parlamenta vēlēšanās.

Pirmajā iepriekšējās balsošanas dienā Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās Latvijā nobalsojuši vismaz 20 772 iedzīvotāji jeb 1,41% no balsstiesīgo iedzīvotāju skaita, liecina informācija Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) mājas lapā.

Tie ir dati no 884 iecirkņiem, no kopumā Latvijā izveidotajiem 952. Pēc šā brīža datiem visvairāk balsotāju bijis Rīgā un Vidzemē. Visi Latvijas vēlēšanu iecirkņi trešdien bija atvērti no plkst.17 lūdz 20.

Nobalsot iepriekš varēs arī ceturtdien no plkst.9 līdz 12 un piektdien no plkst.10 līdz 16.

Kopumā uz 19.maiju Latvijā bija 1 472 462 balsstiesīgi iedzīvotāji.

Iepriekš nobalsot var ikviens vēlētājs, kuram nebūs iespēju balsot vēlēšanu iecirknī vēlēšanu dienā. EP vēlēšanās jābalso tajā vēlēšanu iecirknī, kura sarakstā vēlētājs iekļauts, un balsošanas dokuments ir pase vai personas apliecība (eID).

EP vēlēšanas Latvijā notiks sestdien no plkst.7 līdz 20. EP vēlēšanās Latvijā startē 14 politisko partiju un apvienību saraksti.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+