Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
22. maijs, 2014
Drukāt

EP vēlēšanas: pirmajā iepriekšējās balsošanas dienā nobalso 20,7 tūkstoši

Foto: LETAFoto: LETA

4.vēlēšanu iecirknī Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskolā notiek iepriekšējā balsošana Eiropas Parlamenta vēlēšanās.

Pirmajā iepriekšējās balsošanas dienā Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās Latvijā nobalsojuši vismaz 20 772 iedzīvotāji jeb 1,41% no balsstiesīgo iedzīvotāju skaita, liecina informācija Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) mājas lapā.

Tie ir dati no 884 iecirkņiem, no kopumā Latvijā izveidotajiem 952. Pēc šā brīža datiem visvairāk balsotāju bijis Rīgā un Vidzemē. Visi Latvijas vēlēšanu iecirkņi trešdien bija atvērti no plkst.17 lūdz 20.

Nobalsot iepriekš varēs arī ceturtdien no plkst.9 līdz 12 un piektdien no plkst.10 līdz 16.

Kopumā uz 19.maiju Latvijā bija 1 472 462 balsstiesīgi iedzīvotāji.

Iepriekš nobalsot var ikviens vēlētājs, kuram nebūs iespēju balsot vēlēšanu iecirknī vēlēšanu dienā. EP vēlēšanās jābalso tajā vēlēšanu iecirknī, kura sarakstā vēlētājs iekļauts, un balsošanas dokuments ir pase vai personas apliecība (eID).

EP vēlēšanas Latvijā notiks sestdien no plkst.7 līdz 20. EP vēlēšanās Latvijā startē 14 politisko partiju un apvienību saraksti.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+