×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
17. marts, 2017
Drukāt

Erdoans apsūdz ES “krusta karā” pret islāmu (7)

LETALETA

Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdoans

Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdoans ceturtdien apsūdzēja Eiropas Savienību (ES) “krusta kara” uzsākšanā pret islāmu un sacīja, ka viņa valsts vairs nav draugos ar Nīderlandi.

Attiecības starp Turciju un ES ir pasliktinājušās pēc tam, kad ES dalībvalstis Nīderlande un Vācija bloķēja Turcijas ministru piedalīšanos mītiņos, kuros viņi plānoja aģitēt šajās valstīs dzīvojošos Turcijas pilsoņus 16.aprīlī gaidāmā referendumā balsot par Turcijas prezidenta pilnvaru paplašināšanu.

Lai gan Ankara ir paudusi satraukumu par galēji labējo popularitātes pieaugumu Eiropā, pēc Nīderlandes premjera Marka Rites uzvaras parlamenta vēlēšanās tā paziņoja, ka starp Nīderlandē pie varas esošajiem liberāļiem un galēji labējo politiķi Gērtu Vildersu nav nekādas atšķirības.

Erdoans ceturtdien paziņoja, ka ES augstākā tiesa ir sākusi “krusta kara cīņu” pret islāmu pēc šīs tiesas lēmuma, kas ļauj Eiropas firmām aizliegt saviem darbiniekiem valkāt politiskus vai reliģiskus simbolus, tai skaitā musulmaņu lakatus.

“Eiropa strauji ripo atpakaļ uz dienām pirms Otrā pasaules kara,” sacīja Erdoans savā runā, kuru demonstrēja televīzija.

Reaģējot uz Nīderlandes premjera Rites vēlēšanu uzvaru, kas novērsa Vildersa nākšanu pie varas, Erdoans neapsveica Riti un sacīja, ka Nīderlande ir zaudējusi draugu.

“Hei, Rite! Jūsu partija varbūt ir kļuvusi par pirmo vēlēšanās, bet jums jāzina, ka esat zaudējuši Turciju kā draugu,” teica Erdoans.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Nu re upes plūda un plūda, lūdza patvērumu ES. Saplūda un sāk diktēt savus noteikumus…To jau katrs pirmklasnieks varēja saprast…

  2. Interesanti,kas tie par teroraktiem ES un kas tos rīko??? Kurš veselām upēm plūst uz ES ? Par ko vainot zemi,kura devusi patvērumu? Nepatīk brauc uz savām valstīm un nosaki savu kārtību. Kas par uzmākšanos un nemiera celšanu? Ar kādu nolūku??????????????

  3. ISLAMAM EIROPĀ NAV VIETAS! TAM IR PAŠAM SAVAS TERITORIJAS UN KONTINENTS, KUR DZĪVOT UN DARBOTIES! NAV KO LĪST UZ EIROPU UN RADĪT ŠEIT HAOSU UN SLEPKAVOT SAVA STILĀ EIROPIEŠUS, KURIEM ŠĪ RELIĢIJA PILNĪGI SVEŠA!!!

  4. Jo es ilgāk skatos to filmu ,,Lieliskais gadsimts,,, jo man viņa vairāk riebjas. Ziepju opera.

  5. kkaa vispaar peec pasaules notikumu apskata izskataas otraadi… 🙁

  6. Putina gaudas par Krusta karu beidzās ar karu pret Ukrainu.
    Ar kādu karu beigsies Erdogana gaudas?

  7. Nee islamam eiropaa!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+