Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
17. marts, 2015
Drukāt

Ērgļu profesionālo vidusskolu pievienos Priekuļu tehnikumam

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Ērgļu profesionālo vidusskolu no šā gada 1.septembra pievienos Priekuļu tehnikumam, otrdien apstiprināja valdība.

Ērgļu profesionālā vidusskola reorganizācijas ietvaros kļūs par Priekuļu tehnikuma filiāli.

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) norāda, ka skolēnu skaits ir nepietiekams gan esošo, gan jaunu izglītības programmu attīstībai. “Arī Eiropas Savienības fondu finansējums nav pieejams izglītības iestādei ar tik nelielu izglītojamo skaitu, bez tālākās attīstības perspektīvas,” teikts lēmuma pamatojumā.

Ņemot vērā demogrāfisko situāciju turpmākajos gados, vidusskola nepietiekama skolēnu skaita dēļ kā patstāvīga izglītības iestāde nevarēs pastāvēt, jo atbilstoši izglītojamo skaitam piešķirtais valsts budžeta finansējums būs nepietiekams, lai segtu nesamērīgo vidusskolas platību un infrastruktūras uzturēšanas izdevumus, un tas arī var ietekmēt izglītības kvalitāti, secina ministrija.

2014.gada 1.oktobrī Ērgļu profesionālajā vidusskolā mācījās 167 skolēni.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+