×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
25. augusts, 2015
Drukāt

ERGO un “eegloo” meklē jaunuzņēmumus inovatīvu ideju finanšu nozarē atbalstam

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ingrīda Ķirse un Deniss Sazonovs (ERGO) un Žans Mauris (eegloo) paraksta sadarbības līgumu par ERGO FinTech Academy organizēšanu.

Tuvojoties rudenim, jauni pasākumi un aktivitātes tiek piedāvātas startup jeb jaunuzņēmumiem, un viens no šī gada lielākajiem notikumiem būs ERGO FinTech Academy programma, kas ir Latvijā pirmā finanšu tehnoloģiju startup akseleratora programma, portālu “La.lv” informēja ERGO komunikācijas vadītāja Inese Kronberga.

Programmu organizē biznesa akselerators eegloo un apdrošināšanas sabiedrība ERGO, kas parakstījuši sadarbības līgumu inovāciju jomā.

ERGO FinTech Academy atklāšana notiks 27. augustā, kad tiks dots arī starts ideju iesūtīšanai.

Kā stāsta Deniss Sazonovs, ERGO valdes loceklis Baltijas valstīs, “nepieciešamība piedāvāt saviem klientiem novatoriskus risinājumus pašlaik ir izaicinājums uzņēmumiem visās jomās, arī apdrošināšanā. Finanšu nozares uzņēmumiem jābūt arvien modernākiem, dinamiskākiem, konkurētspējīgākiem un klientiem pievilcīgākiem. Tāpēc ceram, ka šī startup programma veicinās radošus impulsus, kas izaicinātu mūsu ierasto skatījumu uz darbību finanšu jomā”.

ERGO FinTech Academy jaunajiem uzņēmumiem sniegs lekcijas un konsultācijas jaunu uzņēmumu izveidē, kā arī atbalstīs jau esošus jaunuzņēmumus. Septembrī notiks ERGO FinTech Academy atlases pasākumi četrās Latvijas pilsētās – Ventspilī, Valmierā, Daugavpilī un Rīgā. Labākie projekti, kas tiks izraudzīti oktobra beigās, saņems naudas balvas savu ideju realizācijai, apmaksātu pieredzes apmaiņas braucienu uz SLUSH startup pasākumu 11. un 12. novembrī Helsinkos un citas vērtīgas balvas.

“Finanšu tehnoloģijas ir sektors ar lielu inovāciju potenciālu, tāpēc par to liela interese ir gan uzņēmumiem, gan investoriem,“ saka Žans Mauris, eegloo biznesa akseleratora līdzdibinātājs.

“eegloo” ir biznesa akselerators, kas palīdz jaunuzņēmumiem ātri izveidot produktu un ieviest to tirgū. eegloo eksperti palīdz jaunajiem uzņēmējiem ar zināšanām, kontaktiem, investīcijām, dizaina un izstrādes kapacitāti.

ERGO ir viena no vadošajām apdrošinātāju grupām Baltijas reģionā. Tā ietilpst ERGO Apdrošinātāju Grupā, kas ir starp lielākajām Eiropā ar gada parakstīto prēmiju virs 18 miljardiem eiro. Grupas uzņēmumi ir pārstāvēti 30 pasaules valstīs. ERGO akcionārs ir vadošā pārapdrošināšanas sabiedrība pasaulē Munich Re.

“Start Up The Season” ir iniciatīva, kas septembri atklās kā oficiālo startup mēnesi Latvijā. Piecas nedēļas vairāk nekā 20 pasākumos varēs iepazīt un plašāk uzzināt startup kultūru, radošajām industrijām un tehnoloģiju vidi Latvijā.  

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+