Foto-LETA

Ērika Miļuna lielā diena Latvijas hokejā 0

Latvijas hokejā vakar lielā diena bija Ērikam Miļunam – pieredzējušais treneris vispirms nosauca U-18 izlases kandidātus, bet tad viņa vadītā “Prizma” Latvijas čempionāta ceturtdaļfināla pirmajā mačā izbraukumā ar 3:2 pārspēja Jelgavas “Zemgale/LLU”.
Jauniešu izlases kandidātu sarakstā treneris iekļāvis 37 spēlētājus – trīs vārtsargus, 13 aizsargus un 21 uzbrucēju. Gatavojoties pasaules čempionātam elites divīzijā, Latvijas izlase no 30. marta līdz 7. aprīlim trenēsies “Volvo” hallē Rīgā. Izlases galvenajam trenerim asistēs Aigars Razgals un Anatolijs Jemeļjaņenko.
Treniņnometnes ietvaros Latvijas U-18 hokeja izlase 1.aprīlī aizvadīs pārbaudes spēli ar Latvijas valstsvienības rezerves komandu, savukārt 2. aprīlī sacentīsies ar HK „Rīga”. Abas pārbaudes spēles norisināsies Tukumā.
2016. gada pasaules čempionāts no 14. līdz 24. aprīlim norisināsies ASV pilsētā Grandforksā. Mūsu komandas pretinieki A apakšgrupā būs ASV, Šveices, Krievijas un Zviedrijas vienības. Otrā apakšgrupā savā starpā sacentīsies Somijas, Kanādas, Čehijas, Slovākijas un Dānijas U-18 izlases.
Vakar sākās Latvijas čempionāta izslēgšanas spēles un Miļuna vadītā “Prizma” negaidīti apspēlēja “Zemgale/LLU” – 3:2, uzvaras ripu otrā perioda beigās iemeta Eduards Hugo Jansons. “Prizma” labi sāka čempionātu, bet pēdējo uzvaru pret kādu no TOP 4 komandām bija izcīnījusi 1. decembrī, pēc tam piedzīvojot desmit zaudējumus no vietas. Taču izslēgšanas spēlēs viss sākas no jauna.
Vēl vakar “Kurbads” ar 7:2 sagrāva HS “Rīga”. Jau šovakar abos dueļos otrās cīņas, sērija rit līdz trim uzvarām. Regulārā turnīra pirmo divu vietu ieguvējas “Liepāja” un “Mogo” jau gaida pretiniekus pusfinālā.