Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
13. jūnijs, 2016
Drukāt

Ērikam Kleptonam veselības problēmu dēļ grūtības spēlēt ģitāru

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Britu mūziķis Ēriks Kleptons atzinis, ka nervu sistēmas bojājumu dēļ viņam esot grūti spēlēt ģitāru.

71 gadu vecais Kleptons intervijā žurnālam “Classic Rock” sacīja, ka joprojām varot spēlēt, taču tas esot “smags darbs”.

“Pēdējā gada laikā esmu sadzīvojis ar sāpēm. Tās sākās muguras lejasdaļā, bet tagad ir pārvērtušās par perifēro neiropātiju,” skaidro mūziķis. “Ģitāras spēlēšana ir smags darbs. Esmu samierinājies ar apziņu, ka nekļūs labāk.”

“Es priecājos par to, ka vispār esmu dzīvs,” teica Kleptons, kurš savā mūžā cīnījies ar atkarībām. “Man jau sen vajadzēja nolikt karoti.”

Kleptons nesen izlaida savu 23. studijas albumu “I Still Do”.

Kleptons kļuva slavens 70. gados ar tādām dziesmām kā “Crossroads” un “Layla”. Taču viņa talantu aizēnoja cīņa ar atkarībām – vispirms no heroīna, vēlāk no alkohola un recepšu medikamentiem.

“Es nezinu, kā es izdzīvoju. It īpaši 70. gados,” sacīja Kleptons. “Kaut kāda iemesla dēļ mani izvilka no elles vārtiem un deva otro iespēju.”

2013. gadā Kleptons muguras sāpju dēļ atcēla vairākus koncertus.

Perifērā neiropātija attīstās, ja rokās vai kājās ir nervu bojājumi. Tai var būt dažādi cēloņi, kuru vidū ir pārmērīga alkohola lietošana.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+