×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
4. augusts, 2015
Drukāt

Ēriks Jēkabsons: Palīdzība „grūtdieņiem” vai pakļaušanās starptautiskai organizētai noziedzībai? (23)

Foto - LETAFoto - LETA

Autors- Ēriks Jēkabsons, bijušais Latvijas iekšlietu ministrs

Sekojot līdzi diskusijām par bēgļu uzņemšanu Latvijā, pārsteidz valsts drošības aspekta trūkums tajās. Transnacionālā noziedzība lielā mērā kontrolē nelegālo imigrantu plūsmas. Šī “nodarbe” ir saistīta un pārklājas ar nelegālo cilvēku tirdzniecību, narkotiku tirdzniecību un bieži nelegālo ieroču tirdzniecību. Pēc EUCE (European Union Center of North Carolina, EU Briefingsaplēses) 3600 organizētās noziedzības grupas ir izvērsušas savu darbību Eiropas Savienības teritorijā. Viņu rīcībā un ietekmē ir jaunākās IT tehnoloģijas, un komunikācijas un šīs grupas aizvien kļūst globālākas, apgūstot un izmantojot transporta infrastruktūras un atvērto robežu “politiku” Eiropā.

Starptautiskajām tiesībsargājošām iestādēm nav ilūzijas, ka šo kriminālo realitāti varētu „izravēt” un likvidēt tuvākajā laikā. Tie panākumi, kas tiesībsargājošām iestādēm ir pret šo starptautisko mafiju, tomēr ir nožēlojami mazi iepretim nelegālajai “ekonomikai”, bezdarba pieaugumam, kā arī etniskās integrācijas fiasko Eiropā.

21.gadsimtā šī transnacionālā un transatlantiskā organizētā noziedzība aizvien vairāk atgādina labi organizētas multinacionālās korporācijas ar savu lobiju un efektīvu interešu pārstāvēšanu G-8 valstu tirgos un interešu sfērā. Šī ir aisberga neredzamā daļa.
Tas, kas šobrīd notiek Latvijā attiecībā uz Latvijas valdības “negaidīto” un slepeno piekāpšanos, kvotu pieņemšanu un publiskajām “par un pret” diskusijām ir tikai maza aisberga redzama daļa, pilna ar emocijām, labticību un politkorektu naivumu, kā arī pseido-reliģisku “līdzjūtību” un vispār neesošu plānu un izpratni par šo procesu cēloņiem un to novēršanu.

Politkorektais, sekulārajā humānismā balstītais pasaules uzskats, piesaucot brālību, vienlīdzību un sociālo taisnīgumu ir izveidojis milzīgas “humānas palīdzības” struktūras, kas būdamas simtiem miljonu eiro vērtas nav spējušas nodrošināt efektīvu procesu, lai “pasauli padarītu par labāku vietu” arī grūtdieņiem. Tā vietā Francija, Zviedrija u.c. Eiropas valstis ir izveidojušas valsts pabalstos balstītas bezdarbnieku armijas, etniskos geto, radikālisma un kriminalitātes perēkļus. Tie izpaužas barbariskos masu nemieros, grautiņos, terorismā utt. (piem. Zviedrijā, Itālijā, Francijā, Dānijā tiek demolētas sociālās palīdzības ēkas, sprāgst granātas, slepkavību, izvarošanu statistika strauji iet augšup). Vai to dara “grūtdieņi”, nelegālie imigranti, politiskie bēgļi vai vienkārši barbari, ir citas un padziļinātas sarunas tēma.

Pievienot komentāru

Komentāri (23)

 1. 1/2/Econ/17/Vicon

 2. kādos asv fondos/precizē?

 3. Dont stres…mēs baltā rase tiksim ar šiem izdzimteņiem galā paši savās màjās- galvenais neļaut tiem vairoties….jo to viņi dara ātrāk par grauzējiem. Te ir jāņem verā tas kā izdzīvo ebreji un kas ir rakstīts viņu Talmudā. Tuvākmilestību atstajiet Gojiem! Jāsāk jau ir ar slimnīcām kur tie dzimst pārējo izdarīs zēni uz ielām.

 4. Svētais Bonifācij,vēl viens no čekas maisiem un Lesčinska otmorozkiem lien laukā !!Tas nu ir par traku!Ceru,ka tauta nav aizmirsusi viņa krievu sievas silikona krūtis un paša analfabētisko politikāņa izpeldēšanu no ASV mācītāja – sportista talāra ??Kas par modi līst laukā no politiskā krematorija?

  • >>> pamela
   Tad, kad nav argumentu, tad pāriet uz oponenta personību, vai ne? Vai šajā rakstā ir pateikts kaut kas nepareizi?

 5. Kapéc neviens,Kä Jékabsona kungs,nav spéjiigs patreiz ,tiesi, Latvijas tautu uzrunät un tiesi tautai paskaidrot ,kas notiek?Ja täds viedoklis pastäv(ieprieks tekstä minétais) ,käpéc neviens to latviesiem nesaka?Més ärzemés dziivojosie latviesi jütam ,ka sii béglu Politika ir zaudéjusi ,ka müsu pasaules uztvere vairs nav patreizéjo béglu uznemsanä nav no svara.ka nekas vinus nevar pärmainiit,ne pärliecinät utt.Bet käpéc latviesu politiki,nepärprasot ,tik vieglprätiigi visu no ES pienem?Vai tiesäm ES ir gatava tikai likumus pildiit un savu tautu viedokli apgräbt? Né.vinas nav gatavas !!!Un to vinas arii nedariis!!!Pédéjo s 10 gados EIROPAS TAUTAS BIJA TàS ;KAS PRET POLITIKU GRIBAS IZVIRZIIJA SAVAS PRASIIBAS!!!GAN Kà SVEICé;ZVIEDRIJà;DàNIJà;BRATISLAVà,UNGàRIJà un dievs pasarg arii LATVIJà!!!

 6. Paldies par viedokli! Tikai vai kāds no Saeimas vai valdības tajā kaut drusciņ ieklausīsies?
  NETICU!
  “Transnacionālā noziedzība lielā mērā kontrolē nelegālo imigrantu plūsmas. Šī “nodarbe” ir saistīta un pārklājas ar nelegālo cilvēku tirdzniecību, narkotiku tirdzniecību un bieži nelegālo ieroču tirdzniecību.”

  Tieši šiem apstākļiem jāpievērš uzmanība! Mafija pamazām pārņem Eiropu.
  SAUCIET LIETAS ĪSTAJOS VĀRDOS, NEVIS KARINĀT MAKSRONUS!!

 7. Trāpīts desmitniekā, tikai manuprāt jau par vēlu. Šī pujusī sistēma jau uzņēmusi tādus apgriezienus ka iznīcina sevi un visu sev apkārt, pagaidām caur puķītem bet drīzumā(pēc pāris gadu desmitiem) sāksies haoss.
  Pandoras lāde arī priekš Latvijas būs vaļā tajā brīdī kad te ieceļos pirmie bēgļi. Kaut gan ja ņem mūsu valdības rīcību, viņa jau ir vaļā . Daudzos vitāli nozīmīgos jautājumos jau viss ir sajāts.(

 8. Nikolā Sarkozī tāpat ir viens no tiem, kurš ir radījis bēdas, postu, bēgļus un haosu Āfrikas kontinentā. Ja posta radītāji būtu ieguldījuši miljardus valstu atjaunošanā, tad nebūtu bēgļu. Pirmām kārtām bēgļus uzņem kaimiņu valstīm, kurās runā tādā pašā valodā ar līdzīgu mentalitāti. Bēgļu nometnes ir depresīvās teritorijas, kurās jauni vīrieši ir bez darba, nīkuļo, garlaikojas un viegli tiek savervēti kā kaujinieki un teroristi. Tādā veidā tie iegūst labi apmaksātu “darbu” un “dzīves jēgu”. Lai bēgļi nepārvērstos par noziedzības perēkli, ir nepieciešams tos integrēt sabiedrībā, dot darbu, mācīt valodu, izglītot. 250 personas ir iespējams integrēt, bet tie ir cilvēki ar svešu valodu un mentalitāti, dzīvojuši citā klimata joslā un temperamentīgi.

 9. Ja tauta nepretosies,tad musu valsts un tauta aizies lēnā iznīcībā.Vajag kādam politiskam spēkam izziņot tautai,ka tiek vākti paraksti,par neuzticības izteikšanu vadošajām valsts amatpersonām,kā arī jāietver jautājums par Āfrikas nelegālo imigrantu uzņemšanu un izmitināšanu uz patstāvīgu dzīvi Latvijā!

 10. Labdien, man divi jautājumi- 1. vai pie jums korektors vasaras atvaļinājumā? “vards, pavests…” nenopietna attieksme. Otrs jautājums Jēkabsona kungam, vai zināt cik miljonus bēgļu Fr eksprezidents Sarkozī ielaidis Francijā un ko paveicis patiesībā savas korupcijas sakarā?

 11. Viss izklausītos jauki un skaisti, bet, kālab šis “biedrs” un viņa domu biedri nemaz negrib runāt par faktu, ka 2014 gadā izsniegtas pastāvīgās uzturēšanās atļaujas 2x lielākam skaitam “bēgļu” no lielās kaimiņzemes, nekā šie 250 potenciālie bēgļi. Vai krievu mafiozie ir mazāks apdraudējums Latvijas drošībai, jeb no tiem kaut kas atlec šim kungam un pārējiem, kuri savu apetīti apmierina pie kopējās siles.

 12. Ļoti skaidra situācijas definīcija. Āfrikā ir milzu platības,kas būtu labi piemērojamas un visādā veidā atbalstāmas bēgļu izvietošanai. Tā tiešām būtu humānā palīdzība cilvēkiem savā ierastajā vidē. ES būtu iespēja vairāk ražot produkciju,jo būtu noiets pārtikai,apģērbam,higiēnai. Pat lielās Eiropas valstis netiek galā ar noziedzību vardarbību. Kas būs Latvijā? Kuram par mums sāpēs galva? A ne vienam!!!!!!!!!!

 13. Nāk prātā Knuta Hamsuna stāsts par Augusta -pasaules apbraucēja bēdīgo galu.Viņu aizrāva nebūtībā paša uzraudzītais aitu ganāmpulks,kad tas sekoja barvedim,kas devās nāvē pār aizas malu.Vai mūsu izraudzītā vara mūs nevada uz līdzīgu “varoņdarbu”?

 14. Vai tos tūkstošus ekonomiskos bēgļus jeb laimes meklētājus,kurus neapmierina pat Francijas lielās algas un kuri tagad cenšas iekļūt Lamanša tunelī pie kalē pilsētas,lai Anglijā varētu dzīvot bez bēdu ar sociālajiem pabalstiem,kuri Anglijā ir lielāki,varam saukt par kara bēgļiem?
  Gatavosim viņiem nākamo papildinājumu tagad Latvijā?

 15. Vai to cenšas panākt Vienotība? Atbildēt

  Skat.”Francijas iedzīvotāji izvācas no savām mājām-dzīvot traucē bēgļi”,Apollo.lv,4.08.2015.

 16. Ilgvars Vērmelis Atbildēt

  Jēkabsonam taisnība. Latviju, jau no paša sākuma kontrolēja vairāki šie transnacionālie ekonomiskie un kriminālie grupējumi. Vēlāk klāt nāca Soros ar savu “Atvērto Sabiedrību” (Open Society), lai dotu ideoloģisku segu kailai zagšanai. ASV Ārlietu ministrija(State Department) sākot ar 1965 gadu mainija immigrācijas politiku, lai Amerikā ievestu vairāk trešas pasaules immigrantus ar nolūku atšķaidīt esošo eiropisko un kristīgo kultūru uz kuras Amerika tika dibināta. Pēc gadiem šī politika tika eksportēta nevien uz Eiropu bet pa visu pasauli – multikulturālisms, integrācija un dažādība(diversity). Gala mērķis (kaut gan tas nekur nav atklāti izteikts) ir nojaukt visas robežas, atšķaidīt etniskās un nacionālās grupas, lai nevarētu izveidoties organizēta pretestība pret jauno pasaules(totalitāro ) iekārtu. Mērķis ir valdīt bez opozīcijas. Ja Baltijas valstis tiks piepludinātas ar musuļmaņiem un āfrikāniem( un nedomājiet, ka ar 250 “bēgļiem” šī lieta izbeigsies) sabiedrība vēl vairāk tiks sasķelta un tiks ievests ‘skaldi un valdi’ princips. Latvija ir mūsu vienīgā etniskā tēvzeme to par katru cenu ir jāaizstāv.

 17. kāds grib mums teikt patiesību.Līdz šim tautai nekas netiek izskaidrots!

 18. Viennoziimigi paklausanaas organizetai noziedzibai par ko atbildiiga Latvijas valdiba pilnaa apmeraa.

  • Paskatīsimies uz Vienotības un ZRP darbību. Mēs zinām , ka Saross ir persona non grata Francijā un Lielbritānijā. Sarosu pieņem Latvijā inteliģence. Dombrovskis no Vienotības un Zatlers no ZRP , DIVAS REIZES PRIVĀTI CIEMOJĀS ( tātad draugi) , pie Sarosa. Pastāsti, kas ir tavi draugi…..Te nav ko runāt!

 19. Patiesi — viss ir ļoti vienkārši ! Starptautiskā mafija uzdarbojas Un tādus d…. līdējus kā mūsu valdība pat nav nopirkusi , bet vienkārši pavēlēja un viss ! Paldies Jēkabsonam par šo viedokli ,kas ,izskatās , visvairāk atbilst patiesībai .

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Gaļa paliek gaļa!

Saeimas deputāts Jānis Dombrava savā rakstā “Ārvalstu studenti – kebabu cepēji” portālā “Delfi.lv” vērš uzmanību uz ārvalstu studentu īpatsvaru Latvijā – kopš 2012. gada trešo valstu valstspiederīgo studentu un apmaiņas studentu skaits esot pieaudzis piecas reizes  – no 696 līdz 3397. Politiķis apšauba, ka visi ārvalstu studenti patiešām ierodas Latvijā studēt. Viņaprāt, daudzi studijas izmanto vien kā aizsegu, lai varētu mierīgi dzīvot un strādāt Eiropas Savienībā. J. Dombrava raksta: “”YouTube” ir atrodami daudzi video, kur indiešiem un pakistāniešiem tiek piedāvāta iespēja viegli un lēti ieceļot Eiropā, kļūstot par “studentu” Latvijā. Šajos reklāmas video tiek pausts, ka Latvija apstiprina 99,3% no visiem pieteikumiem. Vienkāršiem vārdiem sakot, ja esi pakistānietis un gribi braukt uz Eiropu pelnīt ar kebabu cepšanu, tad ir jābrauc uz Latviju, jo te visus ņem pretim bez liekām pārbaudēm.”

Izvēloties atpūtai peldvietu, galvenokārt domāju
Draugiem Facebook Twitter Google+